Plus zaprasza do siebie i ma dla nas smartfony za pół ceny

Przeniesienie numeru do nowego operatora to dzisiaj banalna czynność. Możemy wybierać spośród kolejnych promocji, a operatorzy prześcigają się w ich wymyślaniu. No ale skoro ktoś daje smartfon za pół ceny, jak robi to obecnie Plus, to nie wypada się zastanawiać, trzeba korzystać!
Plus zaprasza do siebie i ma dla nas smartfony za pół ceny

Dlaczego warto przenieść numer do Plusa? Dla korzyści!

Przenosząc numer do Plusa będziemy mieć wiele atrakcyjnych ofert do wyboru. Zanim jednak przejdziemy do ich szczegółów, powiedzmy sobie o czymś, co w naszym odczuciu jest świetnym elementem, który możemy dostać w Plusie, mowa o pakiecie All in Streaming.

All in Streaming to dostęp do serwisów streamingowych – Disney+, HBO Max oraz Polsat Box Go Plus w jednym pakiecie.

Pierwszy to idealna opcja dla miłośników Gwiezdnych Wojen, filmów i seriali z multiwersum Marvela, animacji ze studia Pixar, dokumentów National Geographic oraz bardzo bogatej biblioteki Disney, która powstaje od dziesiątek lat.

Na HBO Max znajdziemy ogromny wybór seriali, filmów studia Warner Bros, całe uniwersum DC, własne produkcje HBO i legendarne kreskówki Cartoon Network.

Polsat Box Go Plus to z kolei bogata oferta programowa TV Polsat: ponad 40 tysięcy godzin programów rozrywkowych i seriali bez reklam, sport na żywo, bieżące informacje oraz aż 34 kanały TV, w tym: Polsat, Polsat Sport 1, TV4, Comedy Central i wiele więcej.

Jeśli chodzi o abonamenty, to do wyboru mamy pakiety:

– za 39 zł miesięcznie z rabatem z 6 GB Internetu, nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i opcjonalnie z pakietem All in Streaming w prezencie przez trzy miesiące, następnie będzie on płatny 49,99 zł miesięcznie,
– za 49 zł miesięcznie z rabatem z 50 GB Internetu, nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i opcjonalnie z pakietem All in Streaming w prezencie przez sześć miesięcy, następnie będzie on płatny 49,99 zł miesięcznie,
– za 69 zł miesięcznie z rabatem ze 120 GB Internetu, nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i opcjonalnie z pakietem All in Streaming w prezencie przez sześć miesięcy, następnie będzie on płatny 49,99 zł miesięcznie.

W każdej z opcji dostajemy też dostęp do Internetu w sieci 5G, bez żadnych dodatkowych opłat, konieczności aktywacji i oczywiście bezterminowo. Ale należy pamiętać, że aby korzystać z 5G trzeba mieć urządzenie obsługujące tę technologię, o co nie trzeba się martwić wybierając…

Smartfony za pół ceny w Plusie

Skoro mam wybór abonamentów, to warto abyśmy mieli też wybór urządzeń. Plus oferuje telefony za pół ceny dla przenoszących numer i są to: Samsung Galaxy A35 5G 6/128GB, motorola edge 40 neo 5G 12/256GB oraz Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB.

Galaxy A35 5G to przedstawiciel najpopularniejszej serii smartfonów Samsunga. Wyposażony w ekran Super AMOLED o przekątnej 6,6 cala i rozdzielczości 1080 x 2340 pikseli, zamknięty w wodoodpornej obudowie (IP67). Mamy tu 8-rdzeniowy procesor z układem Exynos 1380, 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia jej kartą microSD. Trzy aparaty to aparat główny o rozdzielczości 50 Mpix z obiektywem szerokokątnym, aparat o rozdzielczości 8 Mpix z obiektywem ultraszerokokątnym oraz aparat do zdjęć macro. Nie zabrakło tu NFC do płatności zbliżeniowych, czytnika linii papilarnych w ekranie, a za zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 5000 mAh.

Samsung Galaxy A35 5G 6/128 GB jest dostępny za złotówkę na start + 12 rat po 68,62 zł/mies., co daje nam łącznie 825 zł.

motorola edge 40 neo to jeden z najładniejszych smartfonów bez podziału na kategorie cenowe. Jego obudowa jest wodoodporna, zgodnie z normą IP68 i zwyczajnie przyciąga wzrok. Ekran P-OLED o przekątnej 6,55 cala ma rozdzielczość 1080 x 2400 pikseli, a za odpowiednią wydajność dba układ MediaTek Dimensity 7030 z 8-rdzeniowym procesorem. Obok 12 GB pamięci operacyjnej do dyspozycji mamy 256 GB pamięci wbudowanej, na której przechowamy zdjęcia z duetu aparatów o rozdzielczości 50 i 13 Mpix z szerokokątnym oraz ultraszerokokątnym obiektywem. Są tu płatności zbliżeniowe, jest czytnik linii papilarnych w ekranie, jest też bardzo szybkie ładowanie z mocą 68 W, co pozwala szybko uzupełnić braki w akumulatorze o pojemności 5000 mAh.

W ramach promocji motorola edge 40 neo 5G 12/256GB w Plusie jest dostępna za złotówkę na start oraz 12 rat po 78,99 zł/mies., co daje łącznie 949 zł.

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G to kolejny przedstawiciel bardzo popularnej serii smartfonów. Podobnie jak dwa poprzednie modele, również odporny na działanie wody (choć nie w pełni wodoodporny, a odporny na zachlapanie, zgodni z normą IP54), z obsługą płatności zbliżeniowych i czytnikiem linii papilarnych w ekranie. Sam ekran to panel AMOLED o przekątnej 6,67 cala i rozdzielczości 1220 x 2712 pikseli. Znajdziemy tu układ Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 z 8-rdzeniowym procesorem, 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wbudowanej. Aparat główny ma rozdzielczość aż 200 Mpix i obok niego dostajemy aparat o rozdzielczości 8 Mpix z obiektywem ultraszerokokątnym oraz aparat do zdjęć macro. Coraz rzadziej spotykane, ale niektórym potrzebne, gniazdo Jack 3,5mm jest tutaj obecne, podobnie jak szybkie ładowanie. W tym przypadku z maksymalną mocą 67 W, co pozwala na sprawne ładowanie akumulatora o pojemności 5100 mAh.

Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB jest dostępny dla przenoszących numer do Plusa za złotówkę na start i 12 rat po 78,99 zł/mies., czyli łącznie 949 zł.

Jak łatwo możecie zauważyć, przenoszenie numeru do Plusa się opłaca. Dostajemy w zamian bardzo dobrze wyceniony smartfon i bogaty pakiet usług w abonamencie. Jako klienci możemy dzisiaj przebierać w korzystnych ofertach, więc skoro jest opcja skorzystania z dobrych promocji, warto to zrobić.

Lokowanie produktu: Plus