Wolność i swoboda? To nie jedyne powody, dla których warto wybrać ofertę Plush na Kartę

Abonament w sieci komórkowej to stałe zobowiązanie i zazwyczaj na dłuższy termin. Osoby preferujące większą elastyczność i niezależność zdecydują się więc na ofertę na kartę, która mimo konieczności systematycznych doładowań, do utrzymania numeru nie wymaga od nas za każdym razem tej samej kwoty zasilenia. Poniższy poradnik w kilku prostych krokach wyjaśnia, jak wycisnąć z oferty Plush na Kartę maksimum dostępnych korzyści, zachowując przy tym pełną kontrolę nad wydatkami.
Wolność i swoboda? To nie jedyne powody, dla których warto wybrać ofertę Plush na Kartę

Decydując się na ofertę na kartę niczego nie tracimy względem tradycyjnego abonamentu. Zyskujemy za to większą wolność i możliwość wyboru. Niech za przykład posłuży Plush na Kartę dla osób, które potrzebują intensywnie korzystać z internetu. Wystarczy po zakupie startera Bez Limitu doładować konto kwotą minimum 30 zł, aby zyskać dostęp do usługi nielimitowanego internetu w cenie 1 zł na 1 dzień. SMS o treści NOLIMIT wysłany pod numer 80225 pozwoli przez wybrane 24 godziny streamować filmy, słuchać muzyki online, grać w gry czy po prostu surfować bez obaw o limit danych. Lepiej się pospieszyć, bo promocyjna cena 1 zł na 1 dzień obowiązuje tylko do końca marca.

Z drugiej strony bardzo niska kwota doładowania zaczynająca się już od poziomu 5 zł, już daje nam bonus w postaci 2 GB danych na okres 5 dni, a także pakiet social media, który nie zużywa transferu przy korzystaniu z Facebooka. Dla osób, które korzystają z telefonów komórkowych sporadycznie, oferta na kartę jest po prostu bardziej opłacalna ekonomicznie, szczególnie jeśli telefon jest potrzebny głównie do odbierania połączeń. Doładowanie konta można kupić zarówno w osiedlowym kiosku w formie kodu, jak i online, bez konieczności ruszania się z domu. Dla bardziej wymagających są z kolei cykliczne pakiety Bez limitu, które odnawiają się co 30 dni.

Dodatkowo wszyscy w Plushu mogą skorzystać z serwisu muzycznego TIDAL przez rok za darmo. TIDAL w wersji podstawowej oferuje strumieniowanie w jakości Hi-Fi o przepływności do 1411 kbit/s, co pozwala użytkownikom cieszyć się muzyką bez utraty detali dźwiękowych. Dodatkowo, serwis proponuje dedykowany pakiet dla audiofilów – TIDAL HiFi Plus, umożliwiający odsłuch nagrań w jakości studyjnej oraz w formacie 360 Reality Audio, dostosowanym do słuchawek kompatybilnych z tą innowacyjną technologią. Użytkownicy oferty na kartę aktywują promocję TIDAL HiFi bezpłatnym kodem *101*11*555#. Wystarczy się zarejestrować w serwisie i ściągnąć aplikację.

Plush na Kartę to combo – pełna swoboda i pełna kontrola

Taki pakiet ściąga użytkownikom z głowy konieczność myślenia o ograniczeniach w rozmowach, SMS-ach i MMS-ach, które w tych pakietach są bez ograniczeń. Z kolei wielkość paczki danych dobieramy zależnie od własnych preferencji i możliwości finansowych. Po każdym doładowaniu dostajemy paczkę internetu, przy czym z pakietu internetowego nie schodzą gigabajty za korzystanie z Facebooka, Instagrama oraz komunikatorów Messenger i WhatsApp. Na tym bonusy w Plush na Kartę się nie kończą. Jest wręcz przeciwnie, bo już na start zyskamy 500 GB za zgodę na otrzymywanie newsów o Plushu i doładowanie w kwocie 20 zł (SMS pod numer 80087 o treści: ZGODA). Bonus należy aktywować w ciągu 30 dni od aktywacji startera.

A co ze wspomnianą kontrolą? Pamiętajmy, że klienci usług na kartę płacą zazwyczaj z góry za swoje usługi. Nie ma więc mowy o niespodziewanych rachunkach na koniec miesiąca. Pełna kontrola nad wydatkami daje niektórym większe poczucie bezpieczeństwa finansowego. W tych coraz mniej przewidywalnych czasach każdy sposób jest dobry.

Lokowanie produktu: Plus