- Aktorzy teatru przybliżają sztukę niekomercyjną, która zadaje odważne pytania i tym samym skłania do refleksji - mówi Marek Mieleszko, producent wykonawczy Brave Festival.

Teatr 21 to miejsce twórczych poszukiwań. Jego aktorami  są uczniowie oraz absolwenci szkoły „Dać Szansę”, osoby z zespołem Downa i autyzmem. Na festiwali chcą pokazać „Statek miłości”.  Aby im to umożliwić, organizatorzy postanowili wykorzystać platformę Polakpotrafi.pl

15 000 zł pozwoli aktorom z zespołem Downa i autyzmem wystąpić na jednej scenie obok artystów z Beninu, Indii czy Turcji

– Crowdfunding gwarantuje uczciwość. Mamy 38 dni, aby zebrać 15 000 zł. Jeśli się nie uda, nie dostajemy nic, a osoby, które wpłaciły pieniądze – dostaną je z powrotem na swoje konto – mówi Marek Mieleszko.

Chcesz zobaczyć Teatr 21 na Brave Festival 2014?

Wejdź na stronę http://polakpotrafi.pl/projekt/brave-festival, zdecyduj jaką kwotą chcesz wesprzeć projekt i wybierz swoją nagrodę. W zależności od sumy, którą wpłacisz na konto projektu, możesz otrzymać m.in. breloczek, plakat, torbę, przypinkę Brave Festival lub możliwość uczestniczenia w zamkniętej próbie artystów festiwalu.


Brave Festival 2014 odbędzie się w dniach 4-17 lipca 2014 r. we Wrocławiu.