Polsat Box i Plus po raz kolejny udowadniają, że łączenie usług się opłaca. Sprawdź najnowszą ofertę

Łączenie usług to nie tylko wygodna, ale i opłacalna rzecz. Udowadniają to Plus i Polsat Box, bo w ramach nowej oferty łączonej można zaoszczędzić w ciągu roku nawet 1000 zł! Przyjrzyjmy się bliżej szczegółom.
Polsat Box i Plus po raz kolejny udowadniają, że łączenie usług się opłaca. Sprawdź najnowszą ofertę

Wyjątkowa łączona oferta Polsat Box i Plusa. Telewizja Polsat Box z Disney+ i światłowodem Plusa

Powrót do szkoły oznacza ogrom wydatków, dlatego rodzice często szukają w tym czasie większych oszczędności. Jednak nie zawsze trzeba w tym celu rezygnować z usług, wystarczy skorzystać z odpowiedniej promocji, jak na przykład ta przygotowana przez Plus i Polsat Box. W jej ramach można skorzystać z opcji połączenia telewizji z Disney+ i światłowodem. Pakiet telewizyjny S Polsat Box z dostępem do Disney+ to 55 kanałów: m.in. Polsat News, Polsat Sport, Polsat Film, Jim Jam, kanały 4K oraz nowości i oryginalne produkcje od Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen i pod marką Star. Właśnie ten pakiet możemy połączyć ze światłowodem Plusa w opcji S, M lub L:

  • Polsat Box z Disney+ i światłowód S Plusa z prędkością do 300 Mb/s kosztuje 19 zł/mies. przez rok.
  • Polsat Box z Disney+ i światłowód M Plusa z szybkością do 600 Mb/s kosztuje 29 zł/mies. przez rok.
  • Opłata za telewizję Polsat Box z Disney+ i ultraszybki światłowód L Plusa z prędkością do 1 Gb/s wynosi 39 zł/mies. przez rok.

Pamiętajcie jednak, że powyższe ceny obowiązują jedynie przez rok, ale w ramach oferty można zaoszczędzić przeszło 1000 zł, co jest naprawdę opłacalne. W drugim roku obowiązywania umowy miesięczne opłaty prezentować się będą następująco:

  • 98,99 zł/mies. za wariant ze światłowodem S,
  • 108,99 zł/mies. za wariant ze światłowodem M,
  • 118,99 zł/mies. za wariant ze światłowodem L.      

Macie już internet i potrzebujecie tylko telewizji, sprawdźcie promocję „Telewizja nawet 12 miesięcy bez opłat na start”

Ta oferta została przygotowana dla klientów, którzy nie potrzebują internetu i chcą jedynie zaopatrzyć się w telewizję, niezależnie od technologii – dotyczy to telewizji we wszystkich technologiach: satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej z dekoderem. Do wyboru mamy trzy pakiety: S, M i L, a także wariant z Disney+ i darmowym dostępem do niej przez rok. W najmniejszym pakiecie znajdziemy 55 kanałów, a ich liczba wzrasta w droższych pakietach. W zależności od wybranego wariantu oferty obowiązuje inna liczba darmowych miesięcy:

  • 12 miesięcy bez opłat – dotyczy pakietu S, który jest dostępny w technologiach satelitarnej i kablowej IPTV, a w nim 55 kanałów TV, w tym kanały tematyczne Telewizji Polsat, ogólnodostępne oraz 5 kanałów w jakości 4K. W drugim roku cena pakietu to 30 zł/mies.
  • 3 miesiące bez opłat za wyższe pakiety: M (77 kanałów TV, cena od 4 miesiąca 40 zł/mies.), M Sport (83 kanały, cena od 4 miesiąca – 70 zł/mies.) oraz L (136 kanałów, cena od 4 miesiąca 70 zł/mies.).
  • Każdy z pakietów podstawowych można wybrać w wariancie z Disney+, który w ramach promocji jest dostępny przez rok w prezencie. Opłata za serwis w drugim roku umowy wyniesie 28,99 zł miesięcznie.

Promocja obejmuje też pakiet WYGODNY w ofercie telewizji internetowej z dekoderem. Tutaj do dyspozycji mamy 33 kanały TV. Za ten pakiet zapłacimy dopiero od 13 miesiąca, a miesięczny koszt wyniesie wówczas 30 zł/mies. Dla pakietów KOMFORTOWY (50 kanałów, cena od 4 miesiąca to 40 zł/mies.) i BOGATY (99 kanałów, cena od 4 miesiąca to 70 zł/mies.) okres bez opłat wynosi już 3 miesiące.