Pomysły na prezent dla tych, którzy prawdopodobnie już wszystko mają

Święta za pasem, ale jak co roku wiele osób zmaga się z wyborem odpowiedniego prezentu dla swoich bliskich. Odnosisz wrażenie, że mają już wszystko i wciąż nie wiesz, co im podarować? Skorzystaj z niezwykle bogatej oferty przeżyć, którą stworzył Wyjątkowy Prezent. Bo w życiu liczą się nie dobra materialne, ale możliwość realizacji najskrytszych pragnień!
Pomysły na prezent dla tych, którzy prawdopodobnie już wszystko mają

“Spełnianie marzeń jest proste” – to motto firmy Wyjątkowy Prezent, która w ciągu 15 lat działalności umożliwiła realizację ponad 1 200 000 przeżyć Polaków. A teraz może spełnić marzenia Twoich najbliższych!

Prezenty dla miłośników adrenaliny

Czy Twój przyjaciel lubi, gdy w jego życiu dzieje się coś szalonego? Wyjątkowy Prezent przygotował ogromną ofertę przeżyć dla fanów mocnych wrażeń. Skok na bungee, a może sesja w symulatorze lotu? Niech przekona się na własnej skórze jak to jest poczuć swobodę niekończącej się wokół przestrzeni. A jeśli osoby z Twojego otoczenia wolą przygodę motoryzacyjną z pewnością nie zawiedzie ich przejażdżka Ferrari ulicami miasta. Ponad 400 koni mechanicznych mocy zrobi na nich wrażenie! Ekstremalnych doznań dostarczy też Walk in The Sky, czyli zejście po pionowej, blisko 40-metrowej ścianie budynku. Do tego istnieje możliwość utrwalić przeżycie, by móc do niego wracać dzięki pamiątkowemu filmowi z pokonania trasy.

Prezenty dla podróżników

Bliskie Ci osoby wolą podróże? Doskonale! Wyjątkowy Prezent posiada w swojej ofercie setki pomysłów dla fanów zwiedzania. Pary ucieszą się z relaksującego weekendu SPA, a jeszcze bardziej z tygodnia spędzonego w górach. A jeśli niestraszne im są wysokość i pozytywny dreszczyk adrenaliny, koniecznie zaproponuj Noc na Skale z Widokiem na Śnieżkę. Kilkanaście godzin spędzonych pod namiotem zapewni adrenalinę, która do tej pory dostępna była wyłącznie dla profesjonalnych sportowców. Masz w rodzinie singla? Wybierz dla niej voucher na weekendową szkołę przetrwania. To nie tylko dobra zabawa i trwałe wspomnienia, lecz przede wszystkim praktyczne warsztaty. A rodzinę wyślij na wspólny wypoczynek w Rezydencji nad Jeziorem Pestkownica. Weekend spędzony na terenie malowniczej Puszczy Drawskiej bez wątpienia wpłynie na zacieśnienie więzi.

Prezenty dla zapracowanych osób

W obecnych czasach nie wszyscy mogą sobie jednak pozwolić na długie wyjazdy. Ale dla zapracowanych osób Wyjątkowych Prezent również przygotował wspaniałe przeżycia. W przypadku wielu z nich nie trzeba nawet wychodzić na zewnątrz! Osoby lubiące aktywny wypoczynek zachwyci Domowa Przygoda w Wirtualnym Świecie, która pozwoli przenieść się w inny wymiar i poczuć dawkę emocji wśród szerokiej oferty gier. Bliscy stawiający na rozwój z pewnością ucieszą się z bogatej oferty kursów: od projektowania wnętrz przez lekcje wizażu i coachingu aż po szkolenia z biegania i tenisa. Wśród prezentów online nie brakuje nawet warsztatów kulinarnych i… ucieczki z escape roomu.

A jeśli to wszystko to wciąż za mało, z pomocą przychodzą gwiazdy. Czy jest osoba, której nie zachwyciłyby życzenia od Borysa Szyca i Roberta Lewandowskiego?

Lokowanie produktu