Poszło gładko! Przetestowaliśmy golarkę Braun Series 7

W Focus uwielbiamy technologie, które ułatwiają życie. Kiedy więc poproszono nas o przetestowanie zestawu do stylizacji zarostu Braun Series 7, zrobiliśmy to z iście dziecięcym entuzjazmem.
Poszło gładko! Przetestowaliśmy golarkę Braun Series 7

Już na pierwszy rzut oka widać, że golarki i akcesoria z linii Braun Series 7 są świetnie zaprojektowane – i nie tylko o estetyce mowa. Są doskonałym przykładem designu użytecznego, który poprawia jakość życia, a dokładniej: jakość (i czas!) porannej lub wieczornej toalety. Zobaczcie, co jeszcze przyciągnęło naszą uwagę! 

fot. Focus

Płynna praca ostrzy i ruchoma głowica

Czasami jedno ostrze to po prostu za mało. Ba, w niektórych wypadkach nawet trzy standardowe ostrza mogą nie podołać! Na własnych twarzach przekonaliśmy się jednak, że z golarką Braun Series 7 takie zagrożenie nie istnieje. Znajdują się w niej bowiem trzy niezależnie poruszające się ostrza, które osadzono na ruchomej głowicy 360° Flex, umożliwiającej płynne, bezpieczne i piekielnie skuteczne golenie do idealnej gładkości – nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Niezbyt komfortowe zacięcia na twarzy? Pozostawione na pastwę obśmiewaczy smutne niedogolone kępki? Nie z tym sprzętem! 

Zarost przed goleniem, fot. Focus

Skóra po goleniu golarką Braun Series 7, fot. Focus

Perfekcyjna gładkość

W goleniu jednak nie chodzi tylko o to, żeby w jakikolwiek sposób pozbawić twarz owłosienia – chodzi również o to, żeby zrobić to precyzyjnie już za pierwszym razem. W dzisiejszych czasach nikt nie ma czasu na poprawki, więc szczególnie doceniliśmy w Braun Series 7 potrójny system tnący, który polega na współpracy podwójnych folii i zintegrowanego, niezależnie poruszającego się środkowego trymera, co zapewnia doskonałą gładkość już za jednym pociągnięciem. 

KAŻDY zarost pod kontrolą

Jedną z charakterystycznych cech Braun Series 7 jest możliwość zmiany golarki w inne urządzenie w zależności od potrzeb za pomocą nasadek EasyClick. Pozwalają one zamienić golarkę w precyzyjny trymer do zarostu bądź w golarkę do owłosienia na ciele lub szczoteczkę do oczyszczania twarzy. W naszym przypadku świetnie sprawdziła się opcja golenia na gładko i głowica 360. Oczywiście, w razie zmiany sposobu stylizacji, możemy dokupić inne nasadki, jeśli nie znajdowały się w wybranym przez nas zestawie.

fot. Focus

W każdej sytuacji

Bardzo spodobało się nam to, że z Series 7 golenie idzie gładko niezależnie od warunków. Nie goliłeś się ładnych kilka dni i zaspałeś na bardzo ważne spotkanie? Spokojnie, zdążysz doprowadzić twarz do porządku – golarką Braun Series 7 możesz golić się zarówno na sucho, jak i na mokro. Jest w 100% wodoodporna, więc śmiało możesz wskoczyć z nią pod prysznic. Nie masz czasu nawet na prysznic? Wystarczy odrobina żelu lub pianki do golenia i kłopot z głowy. 

fot. Focus

Bardzo wygodne jest też to, że dzięki litowo-jonowej baterii nie trzeba się martwić o częste ładowanie golarki – wystarczy 50 minut ładowania, żeby cieszyć się nawet 3 tygodniami płynnej pracy. Co najlepsze, nic się nie stanie, jeśli przed ważną okazją zapomnisz podłączyć golarkę do ładowania – szybkie, 5-minutowe ładowanie, wystarczy na jedno pełne golenie. Świetna funkcja dla zapominalskich!

—-

Kup golarkę Braun Series 7 aż o 100 zł taniej! Wejdź na stronę https://bit.ly/BraunxFocus i użyj kodu FOCUS100. Oferta ważna do 20.10

fot. Focus