Premierowa Motorola edge 50 pro dołącza do oferty sieci Plus

Dziś w Polsce zaprezentowano serię Motorola edge 50, jednak na razie tylko model edge 50 pro dostępny jest w sprzedaży. Nie mamy na co narzekać, bo łączy on w sobie wydajność, świetny design, a także sporo ulepszeń. Smartfon ten kupimy nie tylko w sklepach z elektroniką, bo trafił on również do oferty Plusa.
Premierowa Motorola edge 50 pro dołącza do oferty sieci Plus

Plus wprowadza do swojej oferty najnowszy smartfon marki Motorola – edge 50 Pro 5G

Model edge 50 pro łączy w sobie najlepsze tradycje marki. Jest znakomicie zoptymalizowany do swojej roli semi-flagowca. Napędza go układ Snapdragon 7 Gen 3 wspierany przez 12 GB pamięci RAM z funkcją RAM Boost, oddając jednocześnie w ręce użytkownika aż 512 GB pamięci wewnętrznej. Raczej nikomu w tej wersji nie zabraknie pamięci na zdjęcia czy filmy, o aplikacjach nie wspominając. Dużą zaletą jest akumulator 4500 mAh, a właściwie obsługiwane ładowanie. Smartfon obsługuje 125 W, więc około 30 minut wystarczy, by całkowicie uzupełnić energię.

Do dyspozycji użytkownika Motorola oddaje niemalże bezramkowy wyświetlacz pOLED 6,7” o rozdzielczości Super HD, częstotliwości odświeżania 144 Hz i obsługą HDR10+. Na pokładzie nie zabrakło głośników stereo ze wsparciem dla Dolby Atmos, a w połączeniu z nowymi słuchawkami moto buds+ także na obsługę technologii Dolby Head Tracking.

Oczywiście nowa Motorola ma też sporo do zaoferowania w zakresie aparatów. Z tyłu czeka nas potrójna konfiguracja wspierana przez moto ai, czyli funkcje sztucznej inteligencji – jednostka główna 50 Mpix z OIS połączona została z modułem ultraszerokokątnym 13 Mpix z Macro Vision oraz z teleobiektywem 10 Mpix z potrójnym zoomem optycznym i optyczną stabilizacją obrazu. Z przodu mamy też 50-megapikselową kamerkę do selfie.

Motorola edge 50 Pro 5G 12/512GB dostępna jest w Plusie za 299 złotych na start i w 12 ratach po 225 zł/mies. (łącznie 2999 złotych). Natomiast osoby, które kupią premierowy model w okresie promocyjnym mogą otrzymać słuchawki motorola moto buds+ (warte 599 złotych) w prezencie. Aby je otrzymać, należy do 30 kwietnia 2024 roku kupić smartfon, a następnie wejść na stronę www.motorola-promocja.pl oraz postępować zgodnie z instrukcją w formularzu.

Zakup nowego smartfona to świetna okazja, by skorzystać też z innych promocji operatora, zwłaszcza gdy potrzebujemy dobrać jeden albo nawet trzy nowe numery. W tym przypadku najlepszą opcją będzie Mistrzowska Oferta Trio, w ramach której można zyskać trzy abonamenty w cenie jednego, za 99 zł miesięcznie przez 2 lata z rabatami, z pakietem aż 750 GB do wspólnego korzystania. W ramach oferty klienci zyskują również nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz dostęp do usługi All In Streaming w prezencie na 6 miesięcy.