Prezentownik 2021: elektroniczne gadżety dla kobiet

Coroczny dylemat powrócił – co podarować pod choinkę najważniejszym kobietom w Twoim życiu? Kolejny wariant koronawirusa szaleje, więc stare dobre vouchery do SPA to ryzykowny pomysł; biżuteria to zawsze ryzyko nietrafienia w gust, a z ubraniami lepiej nie ryzykować – kto nie przytył w czasie pandemii, niech pierwszy rzuci spodniami! Najlepsze wyjście z tej zagwozdki? Praktyczne gadżety elektroniczne!

Domowy depilator IPL

Po co wydawać fortunę na wizyty w salonach depilacji, skoro można zrobić to samodzielnie w domu – wygodnie, skutecznie, bez skrępowania przed negliżem wśród obcych ludzi i, co najważniejsze: bardzo bezpiecznie.Solidnym kandydatem pod choinkę może być propozycja od Philips – depilator IPL Philips Lumea 9000 z inteligentną technologią SenseIQ. By depilacja była skuteczna i bezpieczna, czujnik SmartSkin rozpoznaje odcień skóry i doradza właściwy poziom intensywności zabiegu. Skuteczność, którą obiecuje producent, jest imponująca – Philips Lumea pozwala zachować jedwabistą gładkość skóry nawet do 6 miesięcy1, bez podrażnień i wrastających włosków. Widocznych efektów możesz spodziewać się już po 3 zabiegach (do 92% redukcji włosków2) ! Wygodnym ułatwieniem są też wyprofilowane nasadki, które dostosowują program pracy do danego obszaru ciała, a także dedykowana aplikacja, która czuwa nad całym procesem i przypomina o regularności zabiegów.

Rekomendowana cena depilatora Philips Lumea 9000 to 2 549 zł.

Bezprzewodowe słuchawki

Zagadka: co w czasie pandemii jest jednym z artykułów pierwszej potrzeby, zarówno w życiu, jak i w pracy? Odpowiedź: dobre słuchawki, na które często szkoda nam pieniędzy, więc liczymy na to, że ktoś w końcu wpadnie na to, żeby je nam podarować.

Jeśli chcesz zaskoczyć takim prezentem bliską Ci kobietę, nasza rekomendacja to bezprzewodowe słuchawki dokanałowe JBL Tune 215 TWS, które są po brzegi wypchane najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Wśród nich są m.in. autorska technologia Pure Bass, dzięki której brzmienie tych słuchawek zadowoli każdą audiofilkę; wytrzymała bateria – pełne ładowanie wystarcza nawet na 25 godzin użytkowania, i funkcja Dual Connect, która pozwala na słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów za pomocą jednej, lub obu słuchawek. Co ważne, kiedy użytkownik korzysta tylko z jednej słuchawki, druga może się ładować w wygodnym etui. Czego chcieć więcej?

Słuchawki dostępne są wyłącznie w sklepach sieci Media Expert.

Sugerowana cena detaliczna: 449 zł

Zestaw do domowego manicure hybrydowego 

Osoby, które nie identyfikują się jako kobiety, mogą tego nie zrozumieć, ale czasami są takie dni, że perfekcyjnie zrobione paznokcie podnoszą humor o kilka pięter do góry. Niestety regularne wizyty w salonach manicure to przywilej, na który nie wszystkie może sobie pozwolić – począwszy od względów finansowych, skończywszy na czasowych. Domowy zestaw do manicure hybrydowego (dla niewtajemniczonych: to ten specjalny lakier, który nigdy nie schodzi) może więc okazać się strzałem w dziesiątkę.Typowy zestaw zawiera lampę UV, zestaw lakierów hybrydowych i akcesoria do stylizacji paznokci, a w drogeriach i sklepach internetowych można w nich przebierać. Ceny wahają się zwykle w granicach kilkudziesięciu-kilkuset złotych, jednak – podobnie jak przy wyborze laserowego depilatora – w przypadku tych najtańszych należy zachować ostrożność i upewnić się, że dołączona lampa UV ma odpowiednie atesty, a kosmetyki są odpowiedniej jakości.

Soniczna szczoteczka do twarzy

Myjka do twarzy pod choinkę? Jeśli bajerancka, to dlaczego nie? Nowoczesne silikonowe szczoteczki do pielęgnacji twarzy i szyi są wyposażone w setki mikrowypustek, które usuwają zanieczyszczenia twarzy za pomocą ultradźwiękowych fal i ich wibracji. Delikatnie złuszczają też naskórek, zapewniając idealnie czystą i wygładzoną skórę po każdym użyciu, przy okazji delikatnie masując i poprawiając krążenie krwi. Ceny sonicznych szczoteczek do twarzy wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.


1Przy przestrzeganiu zalecanego harmonogramu zabiegów; średnia redukcja owłosienia po 12 zabiegach: 78% na łydkach, 64% na okolicach bikini, 65% na obszarach pod pachami; indywidualne wyniki mogą się różnić.

2Mierzone na nogach, po 3 zabiegach, 27 z 55 kobiet osiąga 92% lub więcej wyników; Przy zasilaniu sieciowym; wskazanie czasu dla najwyższego ustawienia energii; przy przestrzeganiu harmonogramu zabiegów. Średni wynik 71% redukcji włosów na nogach, po pełnym cyklu leczenia (12 zabiegów), obiektywne badanie na 48 kobietach w Holandii i Austrii. Mierzone na nogach, 67% z 45 kobiet osiąga wyniki 85% lub wyższe.