Przed nami pierwsza w Polsce Międzynarodowa Konferencja i Targi Coachingu ICF

International Coach Federation Polska zaprasza na Międzynarodową Konferencję i Targi Coachingu pt. „Rozwijaj biznes oraz życie z coachingiem”. Wśród gości specjalnych nie zabraknie światowej klasy ekspertów w dziedzinie psychologii, biznesu oraz coachingu z USA, Kanady, czy Indii.

Międzynarodowa Konferencja i Targi Coachingu ICF została przygotowana z myślą o sympatykach profesjonalnego coachingu – managerach i specjalistach HR, osobach, którym zależy na rozwoju osobistym, oraz o samych coachach. W zależności od zainteresowań, każdy uczestnik może wybrać odpowiednią ścieżkę. 

Prelekcje i warsztaty pozwolą pogłębić wiedzę na temat coachingu, budowania coachingowej kultury organizacyjnej i najnowszych metod rozwojowych. Uczestnicy będą mogli usprawnić komunikację, pracować z emocjami, odkryć najnowsze metody coachingowe, czy rozwijać swój potencjał. Wśród prelegentów znajdują się osoby, które przyciągają tłumy, dzięki swoim dokonaniom, wiedzy i charyzmie. Niektóre z nich po raz pierwszy w Polsce.

Równolegle do konferencji odbywać się będą targi, na których będzie można zapoznać się z aktualną ofertą firm związanych z branżą coachingową. Wystawiać się będą organizacje wspierające profesjonalny coaching, firmy oferujące szkolenia, narzędzia, a także usługi dla coachów. Nie zabraknie również atrakcji dla osób, które szukają fachowej literatury lub chcą dowiedzieć się więcej o coachingu. Wstęp na targi jest bezpłatna.

Wydarzenie odbędzie się 21-22 marca 2017 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Patronat nad nim objął Magazyn Coaching.

Więcej informacji oraz bilety: www.icf.org.pl/international-coaching-expo-and-conference/

Więcej:konferencje