Przygotuj się na Olimpijskie emocje z Plusem. Rusza Klub Kibica z atrakcyjnymi ofertami dla klientów

Plus na dobre zaczął przygotowania do tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Jako sponsor Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Olimpijskiej Reprezentacji Polski, uruchomił platformę Klub Kibica. Dla klientów to oznacza jedno – atrakcyjne prezenty i oferty, które będą pojawiać się w nadchodzących tygodniach. Co dostaniemy na początek?
Przygotuj się na Olimpijskie emocje z Plusem. Rusza Klub Kibica z atrakcyjnymi ofertami dla klientów

Na rozgrzewkę przed rozpoczęciem zmagań  Olimpijskiej Reprezentacji Polski podczas Igrzysk Olimpijskich w Paryżu wszyscy klienci Plusa mogą otrzymać atrakcyjny prezent

Już od ponad 30 lat Grupa Polsat Plus wspiera promocyjnie i finansowo polski sport, a Plus od ponad ćwierćwiecza sponsoruje Polską Siatkówkę, a nasze reprezentacje siatkarek i siatkarzy również będą walczyć o medale w Paryżu. Warto też wiedzieć, że w ostatnich miesiącach grupa została również Sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Olimpijskiej Reprezentacji Polski, dzięki czemu będzie wspierać polskich sportowców m.in. podczas Igrzysk XXXIII Olimpiady Paryż 2024 oraz XXV Zimowych Igrzysk Olimpijskich Mediolan-Cortina 2026.

Jak wcześniej zapowiadano, zielony operator uruchomił Klub Kibica, czyli dedykowaną platformę, na której pojawiać się będą specjalne oferty związane ze sportowymi zmaganiami podczas nadchodzących Igrzysk. Skierowane są one oczywiście do klientów Plusa i Plusha, a na początek wszyscy indywidualni użytkownicy ofert operatora, którzy zapiszą się do Klubu Kibica, otrzymają paczkę gigabajtów.

Plus przygotował pakiet 25 GB z dostępem do szybkiej sieci 5G/5G Ultra. W przypadku ofert na kartę oraz MIX pakiet ważny będzie przez 30 dni, natomiast klienci abonamentowi będą musieli wykorzystać go w bieżącym okresie rozliczeniowym, bo wraz z jego końcem pakiet przepadnie. By móc skorzystać z tego prezentu, należy najpierw dołączyć do wspomnianego Klubu. Zrobimy to poprzez wysłanie bezpłatnego SMS-a z hasłem: KIBICUJE na numer 80724. Po otrzymaniu wiadomości z potwierdzeniem aktywacji gigabajty będą już gotowe do użytku.

Oczywiście to dopiero początek, dlatego dobrze jest obserwować, jakie niespodzianki w kolejnych tygodniach będzie udostępniał Plus. W czasie poprzedzającym rozpoczęcie rywalizacji Polaków w Paryżu i w podczas zmagań olimpijczyków, Plus będzie udostępniał kolejne atrakcje, bonusy i niespodzianki na platformie Klub Kibica. Więcej o platformie przeczytacie tutaj.