Robot planetarny Kenwood Prospero+ KHC29.W0SI. Bogate wyposażenie za rozsądną cenę

Szukasz prostego, ale wszechstronnego i wielofunkcyjnego robota kuchennego? Konieczne sprawdź Kenwood Prospero+ KHC29.W0SI. To kilka kuchennych urządzeń w jednym!

Kuchenny robot planetarny Kenwood Prospero+ KHC29.W0SI to niezwykle wszechstronne urządzenie kuchenne, które swoją moc zawdzięcza 1000-watowemu silnikowi. Zestaw przystawek oraz praktyczne funkcje, takie jak 6 prędkości pracy, praca pulsacyjna oraz 3 gniazda obrotów, umożliwią przygotowanie bogatego repertuaru dań i deserów. Nowy robot posiada też pojemną misę (4,3 litra!), w której możesz przygotować aż 1,6 kg ciasta!

W wyposażeniu robota otrzymujesz też trzy wytrzymałe mieszadła. Mieszadło K umożliwi nie tylko przygotowanie ciast, ale też różnego rodzaju nadzień i farszów czy puree. Trzepaczka jest niezrównana w ubijaniu śmietany i przygotowywaniu bez, sufletów, sosów czy majonezów, a to dzięki temu, że napowietrza masę, nadając jej lekkiej i puszystej konsystencji. Z kolei hak do ciasta pozwala szybko i skutecznie zagniatać ciasta na makarony, pizzę, pierogi, pieczywo lub pączki.

Kenwood Prospero+ KHC29.W0SI posiada też szklany blender o pojemności 1,2 litra, wyposażony w wyjmowane ostrza ze stali nierdzewnej. Umożliwi przygotowanie dużej porcji orzeźwiającego koktajlu owocowego lub soku warzywnego, smoothie, drinków, wszelkich sosów, kremów czy dań dla dzieci. Nadaje się także do kruszenia lodu.

Robot wyposażony jest też w malakser ze stalowymi ostrzami do szatkowania oraz zestaw 3 tarcz do cięcia i rozdrabniania (na drobno i grubo) oraz do tarcia. Jest idealną przystawką do tworzenia sałatek, sosów, dipów, tarcia ziemniaków i sera czy przygotowywania warzyw do zup i gulaszy.

Dzięki Kenwood Prospero+ KHC29.W0SI nie tylko ułatwisz sobie pracę w kuchni, lecz także zaoszczędzisz miejsce, bo jeden robot jest w stanie zastąpić kilka urządzeń. W zestawie znajdziesz też maszynkę do mielenia – z łatwością mieli mięso, ryby, twarde sery, owoce i warzywa; wyciskarkę do cytrusów – wyciśnie sok z pomarańczy, grapefruitów, mandarynek, cytryn czy limonek; sokowirówkę – pozwoli cieszyć się codzienną porcją świeżych soków z owoców i warzyw oraz uniwersalny młynek, który zmieli twarde składniki dań, jak przyprawy, orzechy lub kawę. 

Ten robot wyręczy cię we wszystkich kuchennych czynnościach i pomoże przygotować bogaty repertuar dań i deserów! (Wiele przepisów czeka na stronie youkencook.pl!) A to wszystko w rozsądnej cenie. Pełną ofertę znajdziesz na kenwoodworld.com.

Więcej:promocja