Samsung Galaxy TAB A – w sam raz do pracy, do zabawy, na wakacje

Cienki i lekki tablet Galaxy Tab A to najnowsza propozycja firmy Samsung dla każdego użytkownika.

To synteza nowoczesnego wzornictwa z funkcjonalnością. Wymiary urządzenia (7.5 mm grubości i 450g wagi) w połączeniu z proporcjami ekranu 4:3 sprawiają, że Galaxy Tab A jest poręczny i nadaje się do wielu zastosowań. Wygodnie przegląda się na nim witryny internetowe, zarówno te jak tradycyjne, jak i zoptymalizowane dla urządzeń mobilnych. Sprawdza się w roli czytnika e-booków i  czasopism elektronicznych. Tablet został wyposażony w dwa aparaty fotograficzne, tylny o matrycy 5 MPix i przedni 2 MPix. Przydatną funkcją jest tryb zdjęć seryjnych Continuous Shot.

Pozwala on na wykonanie jednym dotknięciem ekranu aż 20 ujęć naraz po sobie, z których możesz potem wybrać najlepsze kadry. Dzięki regulowanej jasności ekranu (od 4 do 380 nitów), możliwe jest komfortowe korzystanie z tabletu zarówno wieczorem lub nocą, jak i w słońcu. Dobra wydajność urządzenia to zasługa czterordzeniowego procesora 1,2 GHz, pamięci RAM 1,5 GB, a także najnowszej wersji systemu operacyjnego Android 5.0 Lollipop. Funkcja SideSync 3.0 umożliwia natomiast łatwe udostępnianie ekranów, okien i danych z Galaxy Tab A na monitorze komputera.

Wbudowany Tryb Dzieci pozwala śmiało dzielić się urządzeniem z najmłodszymi, skutecznie zabezpieczając sprzęt przed utratą danych lub niechcianymi zakupami w sieci. Oferuje on szereg wesołych aplikacji, które bawią i uczą oraz pozwala rodzicom kontrolować, w jaki sposób i jak długo ich pociechy korzystają z urządzenia.

Użytkownicy tabletu mogą korzystać z bezpłatnej subskrypcji magazynu The Economist przez 6 miesięcy, całorocznej e-prenumeraty New York Times oraz comiesięcznego darmowego e-booka.
Otrzymują też w pakiecie dostęp do 10 000 tomów wirtualnej biblioteki Legimi. Do końca roku mogą też korzystać za darmo z e-wydań magazynów Chip, Focus i National Geographic.

Więcej o Samsung Galaxy TAB A znajdziesz tu:  http://www.samsung.com/pl/galaxytaba/

Artykuł powstał we współpracy z firmą Samsung