Samsung wystartował z fajną promocją. Tym razem na jeden ze swoich praktycznych piekarników

Jeśli stoicie właśnie przed trudnym zadaniem urządzenia kuchni i rozglądacie się właśnie za sprzętem AGD, powinniście zerknąć na ofertę Samsunga. Południowokoreański gigant przecenił właśnie jeden ze swoich praktycznych piekarników, dzięki czemu ten model możemy teraz upolować w całkiem atrakcyjnej cenie.
Samsung wystartował z fajną promocją. Tym razem na jeden ze swoich praktycznych piekarników

Samsung przecenił piekarnik NV7B4040VAS

Chociaż na rynku można obecnie znaleźć mnogość modeli piekarników, oferujących bardzo dużo rozbudowanych funkcji i dodatkowych usprawnień, nie każdemu zależy na sprzęcie z taką ilością bajerów. Z drugiej strony takie ulepszenia również windują cenę urządzenia. Jeśli zależy wam na podstawowych funkcjonalnościach, prostocie i eleganckim wyglądzie, piekarnik NV7B4040VAS od Samsunga powinien się wam spodobać, zwłaszcza w promocji, zorganizowanej przez producenta na jego oficjalnej stronie. Zanim jednak przejdziemy do jej szczegółów, sprawdźmy, co dokładnie oferuje ten model.

Piekarnik NV7B4040VAS oferuje nam wszystko to, czego typowy użytkownik może oczekiwać. Mamy tutaj prowadnice teleskopowe, które znacznie ułatwiają wkładanie i wyjmowanie blach, a to tego funkcję Natural Steam, wspomagającą proces pieczenia poprzez wykorzystanie do tego celu pary wodnej. Wodę umieszczamy w specjalnym naczyniu, a unosząca się pod wpływem temperatury para zwiększa soczystość potraw i zapobiega ich przesuszeniu. Piekarnik cechuje spora pojemność (76 l), co ułatwia przygotowywanie potraw o dużych rozmiarach lub w większej ilości.

Na uwagę zasługuje też czyszczenie katalityczne. Jest to system, który sprawia, że czyszczenie piekarnika jest bardzo proste, a wszystko dzięki umieszczonej z tyłu komory wkładce katalitycznej, pochłaniającej tłuszcz wychlapujący lub wyciekający podczas pieczenia. Każdy, kto choć raz musiał szorować brudny piekarnik, na pewno to doceni.  Nie można też zapomnieć, że model NV7B4040VAS jest bardzo energooszczędny, dzięki klasie energetycznej A+ w trybie Eco Termoobieg. W tym trybie zużywa on mniej energii, a to oznacza dodatkową oszczędność na rachunkach.

Samsung, typowo w swoich sprzętach, zadbał o to, by wygląd był bardzo uniwersalny i elegancki. Wszystkie funkcje programatora są na zewnątrz, a jego obsługa jest bardzo intuicyjna. Natomiast wspomniany design to połączenie metalowej, srebrnej ramki i czarnego szkła. Programator też jest czarny, natomiast uchwyt srebrny. Tworzy to spójną, nienachalną kompozycję, w dodatku dobrze współgrającą z innymi urządzeniami producenta. Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że dla uprzyjemnienia gotowania gigant oferuje nam rozwiązanie SmartThings Cooking, a więc aplikację, która pomaga w gotowaniu, poprzez podsyłanie spersonalizowanych przepisów i planów posiłków, monitorowanie ustawień piekarnika i procesu gotowania czy też pomoc w tworzeniu listy zakupów.

Wyposażenie jest więc naprawdę spore, zwłaszcza jak za promocyjną cenę, w której można teraz upolować ten piekarnik. Na stronie Samsunga, po wpisaniu kodu „BHS-COOK” cena urządzenia obniży się nam do 1269 złotych. Dodatkową zaletą jest również fakt, że montaż mamy za darmo, a w dodatku na stronie jest też opcja wygodnego rozłożenia płatności na 20 rat 0%.