Samsung rozdaje pieniądze. Wystarczy, że kupisz jeden z tych modeli

Powoli nadchodzi okres świąteczny, a to oznacza naprawdę dużo wydatków. Jeśli macie zamiar komuś sprezentować nowy smartfon, zerknijcie na to, co przygotował tym razem Samsung, bo jednocześnie można odzyskać sporę część pieniędzy wydanych na telefon.
Samsung rozdaje pieniądze. Wystarczy, że kupisz jeden z tych modeli

Południowokoreański gigant przyzwyczaił nas do tego, że dość często oferuje swoje smartfony w promocji typu cashback – zwraca więc część środków przeznaczonych na zakup sprzętu na nasze konto. Tym razem też tak jest, dlatego sprawdźmy, ile można zaoszczędzić i co zrobić, by załapać się na zwrot pieniędzy.

Kup flagowca Samsunga i odzyskaj część pieniędzy

Najpierw najistotniejsze – promocją objęte są tegoroczne flagowce producenta, a więc seria Galaxy S23 i dwa składaki Galaxy Z Fold 5 i Galaxy Z Flip 5. Zakupu można dokonać na stronie producenta lub u wybranych partnerów. Zwrot może być natychmiastowy, naliczany w formie zniżki na dane urządzenie lub pojawić się po jakimś czasie na naszym koncie. Gwarantowany zwrot wynosi w obu przypadkach 500 złotych, o ile oddacie swój używany telefon. Jeśli będzie nim Galaxy A, będzie to dodatkowo premiowane.

Samsung niestety trochę skomplikować tym razem całą promocję, więc w zależności od tego, gdzie kupicie sprzęt, cała procedura może się trochę różnić. U partnerów handlowych firmy po zakupie jednego ze smartfonów należy aktywować urządzenie i zalogować się w aplikacji Samsung Members do 19 listopada. Tam klikamy Program Odkup i pobieramy kod promocyjny. Kolejnym krokiem jest odwiedzenie strony program Odkup, gdzie musimy wypełnić formularz i odesłać stary sprzęt. Po weryfikacji Samsung odeśle nam 500 złotych i pieniądze za oddany sprzęt.

Tymczasem na stronie producenta zniżkę 500 złotych otrzymamy od razu, a nasz używany telefon zostanie od razu wyceniony, wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań. Po dostawie zakupionego Galaxy należy w ciągu czterech dni odesłać używane urządzenie, a Samsung w ciągu 21 dni wyśle nam za nie pieniądze.