Świetny wygląd, 200-megapikselowy aparat i szybkie ładowanie – dorwij serię Realme 11 Pro w niższej cenie

W czerwcu Realme wprowadziło na polski rynek nową serię smartfonów – Realme 11 Pro. Oba modele cechuje elegancki, przyciągający wzrok design, sporo możliwości fotograficznych i pojemne akumulatory z szybkim ładowaniem. Teraz możesz upolować je w świetnej promocji.
Świetny wygląd, 200-megapikselowy aparat i szybkie ładowanie – dorwij serię Realme 11 Pro w niższej cenie

W tej serii Realme postawiło na okrągłą wyspę aparatów, która ostatnio mocno kojarzy się z modelami z najwyższej półki. O ile jednak w 11 Pro wygląda to ciekawie, o tyle Realme 11 Pro+ prezentuje się po prostu pięknie. Wykończona skórą obudową, złote wstawki i czarna wyspa ze złotym pierścieniem. Niby średniak, ale łatwo można go pomylić z flagowcem. Oba urządzenia mają ze sobą sporo wspólnego – wyposażono je w zakrzywiony, 6,7-calowy ekran AMOLED, oferujący częstotliwość odświeżania 120 Hz, szczytową jasność na poziomie 950 nitów i częstotliwość ściemniania 2160 Hz.

Producent wykorzystał układ Dimensity 7050 w połączeniu z 8 GB RAM i 256 GB pamięci wbudowanej w modelu 11 Pro oraz w konfiguracji 12/512 GB w modelu z plusem. Serię zasila akumulator 5000 mAh, jednak o różnej obsługiwanej mocy ładowania. Dla Realme 11 Pro 5G i 11 Pro+ 5G jest to odpowiednio 67 i 100 W. Warto jeszcze wspomnieć, że smartfony działają pod kontrolą Androida 13 z Realme UI 4.0, zostały wyposażone w czytniki linii papilarnych umieszczone pod ekranem, obsługę NFC, Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.2.

W tej serii dużo uwagi poświęcono aparatom i co istotne, producent (prawie) zrezygnował z umieszczania na pokładzie nieprzydatnych, zapychających miejsce sensorów. W 11 Pro dostajemy 100-megapikselowy aparat główny i 2-megapikselowy sensor do pomiaru głębi. Szkoda, że Realme nie dało aparatu z obiektywem ultraszerokokątnym, co byłoby zdecydowanie bardziej przydatne. Najwidoczniej jednak takie ulepszenie zostało zarezerwowane dla droższego z modeli. Z przodu natomiast znajdziemy 16-megapikselową kamerkę selfie, która w modelu Pro+ zmieniła się w 32-megapikselową jednostkę. Z tyłu też dzieje się więcej, bo dostajemy 200-megapikselowy aparat główny z matrycą 1/1.4″, oferujący 4-krotny bezstratny zoom. Obok umieszczono 8-megapikselowy aparat z obiektywem ultraszerokokątnym.

Smartfony z serii Realme 11 Pro 5G w atrakcyjnej promocji

Oba urządzenia możecie teraz kupić taniej o 200 złotych, ale pamiętajcie, że oferta jest ograniczona czasowo i trwa tylko do 28 września. W jej ramach obowiązują następujące ceny: