Smartfony za pół ceny – wystarczy przenieść numer do Plus lub Plush

Skoro za oknami pogoda nas nie rozpieszcza, to robią to operatorzy. Tym razem Plus przygotował specjalną promocję skierowaną do klientów, którzy chcą przenieść numer z innej sieci. Wybierając Plusa lub Plusha można liczyć na świetną zniżkę na nowy smartfon.
Smartfony za pół ceny – wystarczy przenieść numer do Plus lub Plush

Przenieś numer do Plusa lub Plusha i ciesz się smartfonem za pół ceny

Jeśli akurat kończy wam się umowa na telefon, warto przejrzeć oferty konkurencji, bo operatorzy bardzo często organizują specjalne promocje, by przyciągnąć uwagę klientów myślących o przeniesieniu numeru. „Smartfon za pół ceny” to właśnie taka oferta, która już od 22 kwietnia zacznie obowiązywać w sieci Plus. W tym wypadku jej zasady są bardzo proste i tak naprawdę nie musimy za wiele robić, by załapać się na naprawdę ogromną zniżkę.

Jak sama nazwa wskazuje, w ramach tej promocji Plus przecenia wybrane modele smartfonów o 50% przy opcji ratalnej 0%. Do wyboru mamy smartfony marki Samsung, Motorola i Xiaomi, a rabat może sięgnąć prawie 1000 złotych, co daje dużą oszczędność. Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy przeniosą numer do Plusa lub Plusha.

Jedynym warunkiem jest podpisanie umowy abonamentowej w ramach dowolnej promocji dla przenoszących numer. Więcej szczegółów na temat tej promocji będzie można znaleźć na stronach www.plus.pl, www.plus.pl/dla-firm oraz www.plushbezlimitu.pl.

Do wyboru są następujące smartfony:

  • Samsung Galaxy A35 5G 6/128GB – na start płacimy 1 zł, a reszta kwoty zostaje rozłożona na 12 rat po 68,62 zł/mies., łącznie 824,50 złotych (najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1649 złotych),
  • Motorola edge 40 neo 5G 12/256G dostępny będzie za 1 złoty na start i 12 rat po 78,99 zł/mies., łącznie 949 złotych (najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1699 złotych)
  • Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB dostępny będzie za 1 złoty na start i 12 rat po 78,99 zł/mies., łącznie 949 złotych (najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1899 złotych).

Przy okazji Plus oferuje też opcjonalny pakiet All in Streaming, który można dobrać podczas przenoszenia numeru. Jest to usługa skierowana do fanów filmów i seriali, bo łączy w sobie trzy platformy streamingowe – Disney+, HBO Max i Polsat Box Go Plus. Jest to wygodna opcja, bo nie musimy już osobno opłacać każdego z tych serwisów, a w dodatku miesięczna opłata za usługę Plusa wychodzi korzystniej. W zależności od wybranego pakietu operator oferuje nam tę opcja na 3 lub 6 miesięcy w prezencie.