Stwórz smart dom z urządzeniami AGD Samsung i odzyskaj część wydanych na sprzęt pieniędzy

Samsung lubi promocje typu cashback, w których zwraca klientom część środków, jakie wydali na zakup sprzętów firmy. Tym razem akcja obejmuje wybrane urządzenia AGD, dzięki którym stworzymy prawdziwie inteligentny dom.
Stwórz smart dom z urządzeniami AGD Samsung i odzyskaj część wydanych na sprzęt pieniędzy

Promocja smart cashback na wybrane urządzenia AGD Samsung

Nowa promocja zorganizowana przez Samsunga ma na celu rozreklamowanie inteligentnych urządzeń AGD oraz pomoc klientom w stworzeniu idealnego zestawu, który uczyni ich życie łatwiejszym. Wybór odpowiednich sprzętów może być trudny, dlatego gigant podsunął nam kilka propozycji, które ułatwią codzienne obowiązki i przy tym pomogą oszczędzić energię, co również jest bardzo istotną kwestią.

Zaczynają od lodówki, a więc od sprzętu, który pracuje cały czas. Lodówki Samsunga zostały wyposażone w moduł wi-fi, umożliwiający podłączenie aplikacji SmartThings. Jeden przycisk pozwoli na włączenie AI Energy Mode, trybu zapewniającego oszczędność energii (nawet do 15%). Jak sama nazwa wskazuje, działa on w oparciu o algorytmy AI, które uczą się wzorców użytkowania i na ich podstawie optymalizują e prędkość kompresora oraz cykl rozmrażania. Lodówka zapamiętuje, jak często ją otwieramy, kiedy wkładamy nowe produkty i dostosowuje pracę tak, aby oszczędzać energię elektryczną.

Pranie to również czynność, jaką wykonujemy dość często. Samsung w swojej ofercie ma sporo pralek, ale na szczególną uwagę zasługują pralki Bespoke AI z technologią AI EcoBubble. To rozwiązanie, która może zmniejszyć zużycie energii nawet o 70%. Rozwiązania AI (w modelach z panelem AI Control) mogą zapamiętać nasze preferencje co do wyboru programów prania, podsuwając je nam na początku listy, by oszczędzić nam poszukiwań. Pralka AI zapamięta też temperaturę prania, a program: Pranie Optymalne AI na podstawie między innymi wagi, rozpoznania rodzaju tkaniny i stopnia jej zabrudzenia ustali, ile czasu i detergentu potrzeba do skutecznego i efektywnego jego wyprania wsadu.

W przypadku zmywarek sprawa wygląda podobnie. Tak samo, jak lodówkę czy pralkę można je również podłączyć do aplikacji SmartThings i włączyć tam AI Energy Mode. Daje nam to kontrolę nad zużywaniem energii, a także dostęp do wielu innych przydatnych funkcji, jakie oferują nam najnowsze urządzenia AGD Samsunga.

W ramach najnowszej promocji można zaopatrzyć się w sprzęty producenta i stworzyć prawdziwy smart home. Odzyskać można aż do 6000 złotych, więc naprawdę warto przyjrzeć się tej ofercie. Obowiązuje ona do 3 czerwca lub do wyczerpania puli zwrotów. By skorzystać z cashbacku należy:

  • Kupić wybrane produkty smart AGD Samsung w czasie trwania promocji. 
  • Podzielić się opinią o zakupionym urządzeniu – opinia powinna być opublikowana w momencie zgłoszenia i zawierać odpowiednie oznaczenia hasztag #PromocjaSamsungCashbackAGD oraz #OpiniaZaCashbackwPromocji.
  • Zarejestrować się na stronie promocji, a potem już tylko odebrać cashback na konto.