Sukces w zasięgu ręki

Wiele osób zapytanych o swój życiowy cel, jako pierwsze wymienia sukces. Jednak nie są w stanie doprecyzować, jaki dokładnie sukces mają na myśli. Warto jednak zastanowić się, co będzie dla nas sukcesem oraz jak uzyskać pewność, że idziemy w odpowiednim kierunku?

Zagubieni na drodze

Specyfika i tempo współczesnego życia sprawiają, że granica między życiem prywatnym a zawodowym bardzo często zanika. Dom, w którym powinniśmy odpoczywać, wypełniamy problemami prosto z biurowych korytarzy.

Jednak sukces zwykle utożsamiamy właśnie z osiągnięciami na płaszczyźnie zawodowej. Zapominamy o ogromnym znaczeniu takich kwestii, jak budowanie relacji z innymi ludźmi, kreowanie wizerunku czy konieczność zachowania życiowej równowagi.

Szansa na sukces

Chęć zmiany nastawienia nie musi oznaczać powrotu na początek drogi. Niezwykle pomocne w rozpoczęciu tego procesu okażą się Warsztatach Create Yourself – Stwórz Najlepszą Wersję Siebie, organizowanych przez Akademię Rozwoju Osobistego C.U.D. A rozwinięcie tego skrótu, pod którym kryje się ciało, umysł i dusza, jest doskonałym odzwierciedleniem holistycznego postrzegania rozwoju.

Warsztaty prowadzone będą przez międzynarodowego trenera rozwoju osobistego, Mateusza Grzesiaka, autora książek z zakresu psychologii sukcesu, który wiedzą dzieli się z ludźmi na trzech kontynentach, a ponadto doradza wielu osobom ze świata biznesu i polityki. Pomogą również goście specjalni: w dziedzinie rozwijania siebie i własnych pasji podróżniczka Beata Pawlikowska, a sposoby na kreację charyzmatycznego wizerunku i prowadzenie skutecznej komunikacji poznamy na wystąpieniu polityka Ryszarda Kalisza.

Fundamenty sukcesu

Uczestnicy Warsztatów Create Yourself – Stwórz Najlepszą Wersję Siebie będą mogli na nowo odkryć, co jest najważniejsze w ich życiu, a także nauczą się kreować swój pozytywny wizerunek, przełamując negatywne schematy myślowe. Dzięki temu zyskają szansę na zmianę swojej postawy, pobudzenie motywacji, poznają sposoby zarządzania czasem i budowania relacji opierających się na efektywnej komunikacji. Wszystko wskazuje na to, że posiadając odpowiednią wiedzę, możemy wykreować siebie w naszej jak najlepszej wersji. Tak upragniony przez wszystkich sukces znajduje się w zasięgu ręki.