Światłowód Plusa to nie tylko szybki internet. Na bazie jednej usługi zbudujesz domowe centrum rozrywki

Czy to w ogóle możliwe, żeby jedną ofertą sprostać skrajnie różnym potrzebom wszystkich domowników? Takie wyzwanie stawia sobie Światłowód od Plusa, który wbrew swojej nazwie nie chce być wyłącznie furtką do szybkiego połączenia z Siecią. Jeśli z jednej strony dorzucić do tego tradycyjną telewizję dla tradycjonalistów, a z drugiej strony streaming dla lubiących konsumować treści wedle własnego kalendarza, całość układa się w całkiem sensowną układankę – trzy produkty, wszystkie od jednego dostawcy, a co najważniejsze w niewygórowanej za taki zestaw cenie. Zainteresowani? Po więcej szczegółów zapraszamy do środka.
Światłowód Plusa to nie tylko szybki internet. Na bazie jednej usługi zbudujesz domowe centrum rozrywki

Być może trudno będzie w to uwierzyć, ale w zasięgu internetu stacjonarnego od Plusa jest już ponad 8,7 mln domów i mieszkań w Polsce. Wychodzi na to, że to blisko 20 mln mieszkańców naszego kraju, z czego aż 14 mln ma dostęp do łącz światłowodowych. Tego typu technologia w końcu przestaje być wyłącznie nowinką dla ograniczonej grupy odbiorców, a dzięki nieustannemu rozwojowi oferty Plus Światłowód możemy być pewni, że na tym poziomie dostępności się temat nie zakończy. Światłowodowy internet o prędkości do 1 Gb/s to gwarancja stabilnego połączenia do pracy zdalnej i nauki, a także możliwość obsługi wielu urządzeń podłączonych do domowej sieci.

Światłowód od Plusa – parametry, dodatki i ceny

Gdyby chcieć skonfigurować domowe centrum rozrywki dla każdego domownika bazując na ofercie internetu światłowodowego od Plusa, to na co faktycznie możemy liczyć? Przede wszystkim warto wspomnieć o możliwości połączenia z usługą Polsat Box czyli pakietem telewizji satelitarnej i internetowej. Przykładowo dla fanów filmów i seriali mamy wtedy internet od Plusa i pakiet o nazwie All In Streaming (Disney+, Max, Polsat Box Go Plus). Dla domowników ceniących dostęp do informacji, rozrywki i sportu warto rozważyć internet stacjonarny od Plusa wraz z telewizją od Polsat Box, a dla tych spragnionych pełnej oferty sprawdzi się internet stacjonarny od Plusa wraz z telewizją od Polsat Box i usługą All In Streaming.

To teraz pora na szczegóły w zakresie specyfikacji poszczególnych pakietów i ceny. Zacznijmy od Plus Światłowód, który można mieć w trzech wariantach prędkości (300 i 600 Mb/s oraz wspomnianego 1 Gb/s). Ceny miesięcznego abonamentu w tym przypadku kształtują się na poziomie odpowiednio 49, 59 i 69 zł. Cennik i specyfikacja dla usługi telewizyjnej przedstawia się następująco: 

  • Pakiet S (57 kanałów) – 12 miesięcy bez opłat, od 13 miesiąca 30 zł miesięcznie, od 25 miesiąca 40 zł miesięcznie;
  • Pakiet M (82 kanały) – 3 miesiące bez opłat, od 4 miesiąca 40 zł miesięcznie, od 25 miesiąca 50 zł miesięcznie;
  • Pakiet MSport (88 kanałów) – 3 miesiące bez opłat, od 4 miesiąca 70 zł miesięcznie, od 25 miesiąca 80 zł miesięcznie;
  • Pakiet L (139 kanałów) – 3 miesiące bez opłat, od 4 miesięcy 70 zł miesięcznie, od 25 miesiąca 80 zł miesięcznie.

Jeśli zdecydujecie się na połączenie obu usług (Plus Światłowód + telewizja od Polsat Box) przy umowie na 24 miesiące cennik wygląda następująco:

  • do 300 Mb/s  + Telewizja Pakiet S – od 19 zł/mies. przez rok z rabatami (e-faktura 10 zł, smartDOM 9 zł, specjalny 21 zł), od 13 mies. 70 zł/mies. z rabatami (e-faktura 10 zł, smartDOM 9 zł), od 25 mies. 99 zł/mies. z rabatem (e-faktura 10 zł);
  • do 600 Mb/s + Telewizja Pakiet S – od 29 zł/mies. przez rok z rabatami (e-faktura 10 zł, smartDOM 9 zł, specjalny 21 zł), od 13 mies. 80 zł/mies. z rabatami (e-faktura 10 zł, smartDOM 9 zł), od 25 mies. 109 zł/mies. z rabatem (e-faktura 10 zł).
  • do 1 Gb/s + Telewizja Pakiet S  –  od 39 zł/mies. przez rok z rabatami (e-faktura 10 zł, smartDOM 9 zł, specjalny 21 zł), od 13 mies. 90 zł/mies. z rabatami (e-faktura 10 zł, smartDOM 9 zł), od 25 mies. 119 zł/mies. z rabatem (e-faktura 10 zł).

Czytaj też: Plus powiększa ofertę o kolejny model – Infinix NOTE 40 Pro

Zostaje nam jeszcze wspomniany All In Streaming, który można dobrać do każdej z powyższych ofert za 49,99 zł/mies. Poza serwisem Disney+ oraz Max (dawniej HBO Max), dostaniemy również Polsat Box Go Plus (34 popularne kanały telewizyjne i łącznie 40 tys. godzin materiałów VoD bez reklam). Zależnie od abonamentu na jaki się zdecydujecie, będzie można korzystać z tych platform za darmo przez 3 lub 6 miesięcy Dla przykładu oferta światłowodu od 59 zł miesięcznie z umową na 2 lata da Wam 6 miesięcy w prezencie. Przy niższych abonamentach ten okres będzie o połowę krótszy. Podsumowując, jest w czym wybierać i istnieje duża szansa, że oferta zadowoli nawet najbardziej wyszukane potrzeby domowników.

Lokowanie produktu: Plus