Technologiczny “must have” – akcesoria, które trzeba spakować do plecaka

Bez względu na to czy wybieramy się na koniec świata czy za miasto, dobrze jest się wyposażyć w akcesoria, które w razie potrzeby uratują naszą podróż
Technologiczny “must have” – akcesoria, które trzeba spakować do plecaka

Wiosna, słońce, pierwsze ciepłe dni… To tylko niektóre z wielu przesłanek, że zaczyna się sezon podróżniczy. Amatorzy podróży już szykują plecaki lub walizki, aby przy najbliższej okazji wyruszyć w świat.  Niezależnie od tego czy będziemy spacerowali malowniczymi ścieżkami Ojcowskiego parku Narodowego czy po bezdrożach Patagonii warto zabrać ze sobą niezbędny sprzęt, który przydaje się wszędzie, bez względu na klimat. Obecnie niemal wszystko możemy załatwić za pomocą telefonu. Jednak, aby korzystać z pełni jego możliwości, potrzebujemy dostępu do internetu i pewnego źródła zasilania. Oto 3 produkty, które ułatwią, a może nawet uratują naszą podróż przed niepożądanymi przygodami:

1.  Przenośny hotspot LTE

Dostęp do internetu uratował nie jednego podróżnika. Dlatego warto zabrać ze sobą przenośny hotspot, dzięki któremu będziemy mogli w każdej chwili sprawdzić pogodę, mapy czy znaleźć knajpę. Jakie parametry powinien mieć dobry hotspot? Przenośny hotspot LTE M7310 produkcji TP-Link obsługuje technologię 4G LTE, dzięki której prędkość pobierania osiąga nawet do 150Mb/s, a wysyłania do 50Mb/s. Obsługuje do 10 połączeń bezprzewodowych jednocześnie. Bateria pozwala nawet do 8 godzin pracy. Hotspot wyposażony jest gniazdo micro SD na kartę o pojemności do 32GB.

2. Ładowarka USB

Chyba każdemu zdarzyło się, że telefon albo inny sprzęt, bez którego trudno się obyć rozładował się w najgorszym momencie. Aby temu zapobiec najlepiej zabrać ze sobą taką ładowarkę, dzięki której naładujemy aż 5 urządzeń jednocześnie. Na to właśnie pozwala ładowarka USB UP540 TP-Link. Wyposażona jest w technologię automatycznego i inteligentnego ładowania. Ponadto zapewnia szybsze ładowanie nawet o 65% niż tradycyjny zasilacz. 

3. Power Bank

Jeśli nie mamy w zasięgu ręki dostępu do elektryczności, co często się zdarza w podróży, dobrze jest mieć ze sobą Bank energii. TP-Link ma w swojej ofercie Power Bank TL-PB10400 o pojemności nawet 10400mAh wyposażonego w dwa porty USB. Dodatkowo jest wyposażony w systemy zabezpieczeń i latarkę.