Zmień swój smartfon w terminal płatniczy dzięki nowej usłudze Plusa dla mikro i małych przedsiębiorców

Prowadzisz własną działalność gospodarczą i jesteś klientem sieci Plus? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Zielony operator wraz z Wordline, jako pierwszy operator na polskim rynku, wprowadza specjalną ofertę, dzięki której mikro i mali przedsiębiorcy mogą przyjmować płatności bezgotówkowe na smartfonach oraz tabletach z systemem Android.
Zmień swój smartfon w terminal płatniczy dzięki nowej usłudze Plusa dla mikro i małych przedsiębiorców

Terminal płatniczy w smartfonie – wspólna usługa Worldline oraz Plusa dla mikro i małych przedsiębiorców

Już dawno skończyły się czasy, w których do przyjmowania płatności zbliżeniowych konieczny był specjalny terminal. Obecnie można bez problemów korzystać z terminali aplikacyjnych, takich jak Worldline Tap on Mobile. Można zainstalować go na urządzeniu mobilnym – smartfonie lub tablecie – z systemem Android, obsługą NFC oraz dostępem do internetu i wygodnie przyjmować transakcje zbliżeniowe, dokonywane kartą, a także smartfonem czy zegarkiem. Nie trzeba mieć więc dodatkowego sprzętu, wystarczy ten, który ciągle nosimy w kieszeni. To spore ułatwienie oraz oszczędność, zwłaszcza dla mikro i małych przedsiębiorców. Bezpieczeństwo przyjmowanych płatności przez Wordline Tap on Mobile zostało potwierdzone certyfikatami organizacji płatniczych, w tym Mastercard i VISA.

Dzięki temu, że Plus podjął współpracę z Wordline, zielony operator może teraz zaoferować swoim klientom biznesowym z segmentu małych firm specjalną ofertę. Przez pierwsze 12 miesięcy mogą oni korzystać z aplikacji zupełnie za darmo, przyjmując bez ograniczeń płatności za swoje usługi lub produkty.

Dodatkowo, klienci spełniający określone kryteria programu Polska Bezgotówkowa, mogą otrzymać:

  • 0 zł za aplikację również w drugim roku,
  • 0 zł prowizji za transakcje przez pierwsze 12 miesięcy (do wysokości 100 tys. PLN obrotu).

Czym jest program Polska Bezgotówkowa? To program skierowany do małych i średnich przedsiębiorstw, które w okresie ostatnich 12 miesięcy w swoim punkcie handlowo-usługowym nie akceptowały płatności bezgotówkowych. W Programie mogą wziąć udział również sieci handlowo-usługowe lub franczyzobiorcy, którzy w okresie ostatnich 12 miesięcy nie korzystali z terminala płatniczego dostarczonego przez franczyzodawcę lub inny podmiot. Celem jest oczywiście umożliwienie płatności bezgotówkowych w jeszcze większej liczbie miejsc w całej Polsce. Żeby skorzystać z oferty Terminal płatniczy w smartfonie, należy zawszeć umowę z Worldline na co najmniej 24 miesiące. Można to zrobić wypełniając formularz kontaktowy dostępny na stronie www.plus.pl/terminalwsmartfonie.