Velvet Inspiracje – konkurs

Weź udział w konkursie i wygraj 10 000 zł na urządzenie swojego mieszkania.

Wystarczy, że zaprojektujesz pudełko na chusteczki uniwersalne o wymiarach 45 x 230 x 115 mm, a projekt lub gotowe pudełko wraz z wypełnioną i podpisaną kartą zgłoszeniową* przyślesz na adres: Glamour, ul. Wynalazek 4, 02-677 Warszawa.
Na projekty czekamy do 31 grudnia 2008 roku (decyduje dzień, w którym praca dotrze do redakcji). Aby ułatwić ci projektowanie, na stronach internetowych www.glamour.pl, www.velvetinspiracje.pl został zamieszczony pełnowymiarowy schemat pudełka. Ponadto na stronie www.velvetinspiracje.pl masz dodatkowo możliwość zaprojektowania, obejrzenia i zgłoszenia do konkursu swojego pudełka. Na twoje zgłoszenie czekamy aż cztery miesiące. Następnie spośród wszystkich nadesłanych projektów autorzy czterech zostaną laureatami nagród głównych:  10 000 złotych na zakupy w sklepach sieci IKEA wraz ze stylistą. Trzy projekty wybierze jury, a jeden projekt czytelniczki w głosowaniu SMS-owym.  Zwycięskie projekty zostaną wprowadzone do masowej sprzedaży.  Wyniki konkursu Velvet Inspiracje zostaną ogłoszone w marcowym numerze Glamour 2009 r.
Autorki wszystkich pudełek zaprezentowanych na łamach Glamour zostaną nagrodzone telefonami Samsung L310.

WYGRYWAJ CO MIESIĄC!
Uwaga! Weź udział w SMS-owym głosowaniu na najlepszy projekt pokazany na łamach Glamour i wymyśl hasło promujące chusteczki Velvet. Co miesiąc jury wybierze trzy hasła, a ich autorki nagrodzi telefonami komórkowymi Samsung L310.

Więcej szczegółów konkursu oraz dokładne terminy poszczególnych etapów i głosowania znajdziesz w następnych numerach Glamour oraz na www.glamour.pl, www.glamour.pl/klub/, www.velvetinspiracje.pl.
Regulamin konkursu jest dostępny na ww. wymienionych stronach internetowych, w siedzibie organizatora
oraz pocztą po przesłaniu koperty z adresem zwrotnym i znaczkiem na adres: Glamour, ul. Wynalazek 4, 02-677 Warszawa.
Przysłanie projektu wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zgłoszeniowym, a także wysłanie SMS-a w głosowaniu na najlepszy projekt jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

* Formularz zgłoszeniowy i umowa do ściągnięcia z www.glamour.pl i www.velvetinspiracje.pl.

* Regulamin znajdziesz TUTAJ

* Dokumenty do pobrania znajdziesz TUTAJ

Więcej:News