W tych zawodach najczęściej zdradzamy. Co sprzyja romansom w pracy?

Serwis randkowy przebadał ponad 5 tysięcy osób i sprawdził w jakich zawodach najczęściej zdradzamy. Jeśli obawiasz się o przyszłość swojego związku raczej unikaj tych miejsc pracy.
W tych zawodach najczęściej zdradzamy. Co sprzyja romansom w pracy?

Na pierwszym miejscu zdecydownie branża finansowa. Badania pokazały, że najczęściej zdradzają bankowcy i finansowi brokerzy. Wyprzedzają pod tym względem zarówno lekarzy, pilotów, stewardów i stewardessy oraz pielęgniarki.

Ma potrzeby badania zapytano ponad 5 tysięcy kobiet, które przyznały się do zdradzania swojego partnera. Co ciekawe, dwie trzecie kobiet przyznało się do zdrady w pracy (65%). Czy są z tego zadowolone? Aż 85% badanych nie poleca sypiania z kolegami z pracy.

Z jednej strony taki związek potrafi uatrakcyjnić pracę, sprawić, że dojdzie do niej element ekscytacji, ale niestety najczęściej kończy się to źle – tak prognozowało aż 70% badanych. Co więcej, nierzadko po zakończeniu romansu wciaż można pozostawać w tym samym miejscu co były kochanek, a to nie poprawia atmosfery.

Sondaż przeprowadził portal dla osób w związkach szukających romansów Victoria Milan.

Założyciel i szef portalu Sigurd Vedal ocenia, że ludzie widocznie chętniej korzystają z przyjemności życia niż inwestują wszystkie siły w karierę i stanowisko.

– Nawet jeśli romans w pracy niesie za sobą spore ryzyko, ludzie chętnie się na to decydują bo sprawia on, że praca jest przyjemniejsza – mówi.

 

Top 9 miejsc pracy, gdzie najchętniej romansujemy:

 

9. Prawo (prawnicy, sekretarki, prokuratorzy, sędziowie, itd.)

8. Media (dziennikarze, public relations, rzecznicy, itd.)

7. Branża rozrywkowa (DJ’e, tancerze i tancerki, kelnerzy i kelnerki, itd.)

6. Sztuka (muzycy, modele i modelki, aktorzy i aktorki, fotografowie, itd.)

5. Sport (zawodnicy, trenerzy, itd.)

4. Biznes (szefowie, menadżerzy, sekretarki, itd.)

3. Służba zdrowia (lekarze, pielęgniarki, itd.)

2. Lotnictwo (piloci, stewardzi i stewardessy, pracownicy linii lotniczych, itd.)

1. Finanse (bankowcy, brokerzy, analitycy, itd.)​​