Lenovo rusza z wakacyjną promocją. Kup jeden z wybranych sprzętów i otrzymaj zwrot pieniędzy

Jeśli zamierzasz kupić nowy laptop lub tablet, sprawdź najnowszą promocję od Lenovo. W ramach wakacyjnej oferty możesz otrzymać nawet 500 zł zwrotu na konto, ale trzeba spełnić kilka warunków.
Lenovo rusza z wakacyjną promocją. Kup jeden z wybranych sprzętów i otrzymaj zwrot pieniędzy

Rusza wakacyjny cashback z Lenovo

Promocja obejmuje laptopy z serii Lenovo Legion, LOQ, Yoga, IdeaPad lub tablet Tab P11 2. gen, Tab P11 Pro 2. gen albo Tab P12 Pro. Urządzenie trzeba zakupić w terminie od 3 lipca do 13 sierpnia 2023 roku, jest więc jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji, który sprzęt najbardziej odpowiada waszym oczekiwaniom. Kwota zwrotu różni się w zależności od wybranego modelu.

  • 300 zł zwrotu przy zakupie dowolnego urządzenia Lenovo z serii Yoga i IdeaPad oraz tabletów Lenovo Tab P11 2. gen, Tab P11 Pro 2. gen i Tab P12 Pro. Są to więc propozycje dla osób szukających smukłego laptopa do pracy, lekkie ultrabooka idealnego do zabrania ze sobą na uczelnię albo wydajnego tabletu graficznego ze świetnym dźwiękiem i nawet 10-godzinnym czasem pracy na jednym ładowaniu.
  • 500 zł zwrotu otrzymacie natomiast po zakupie Lenovo Legion, LOQ i IdeaPad Gaming 3. To już sprzęt dla bardziej wymagających. Dla tych urządzeń jednoczesna rozgrywka, nagrywanie i streaming nie są żadną przeszkodą.

Jak to zwykle w przypadku tego typu promocji bywa, sam zakup nie wystarczy, by otrzymać zwrot środków. Oczywiście urządzenie trzeba kupić w wyznaczonym okresie od 3.07.2023 r. do 13.08.2023 r. Kolejnym krokiem, jaki należy wykonać, jest wycięcie z opakowania kodu kreskowego oraz numeru seryjnego i przesłanie zdjęcia wyciętego kodu poprzez formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie na stronie www.lenovopolska.pl/cashback.

Do formularza należy dołączyć też dowód zakupu oraz skan wyciętego numeru seryjnego oraz kodu kreskowego urządzenia. Promocją objęte są produkty fabrycznie nowe, które zostały nabyte od następujących partnerów promocji: elenovo.pl, Delkom.pl, Euro.com.pl, Komputronik.pl, Mediaexpert.pl, Mediamarkt.pl, Morele.net, Neonet.pl, Sferis.pl oraz X-kom.pl.

Zyskaj dodatkową ochronę – zarejestruj zakup i odbierz darmową naprawę lub wymianę sprzętu!

Warto również przypomnieć, że dobrym pomysłem jest zadbanie o ochronę nowego sprzętu. Nie ważne, jak ostrożnie obchodzimy się z tabletem czy laptopem, zawsze może zdarzyć się jakiś nieprzewidziany wypadek, który zagrozi naszemu urządzeniu. Tutaj z pomocą przychodzi usługa Lenovo Accidental Damage Protection One (ADP One) zapewniająca ochronę sprzętu przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jeśli po zakupie zarejestrujecie swój tablet na stronie promocji lenovopolska.pl/adp, otrzymacie darmową naprawę lub wymianę sprzętu w ramach dodatkowej gwarancji Lenovo ADP One! Natomiast ci, którzy kupili Lenovo Yoga lub IdeaPad, po zarejestrowaniu zakupu na stronie promocji lenovopolska.pl/adp-promocja otrzymają dodatkową gwarancję Accidental Damage Protection One.

ADP One to jedna darmowa naprawa lub wymiana laptopa w czasie 2-letniej ochrony liczonej od daty aktywacji. Więcej informacji na stronach: ADP Tablety https://lenovopolska.pl/adp/  oraz ADP Laptopy  https://lenovopolska.pl/adp-promocja/.