Wentylator na upały? Oto premierowy Cecotec EnergySilence 8050 Skyline Smart

Lato tuż za rogiem, a to oznacza coraz więcej upalnych dni. Żeby jakoś poradzić sobie z wysokimi temperaturami, warto już teraz zaopatrzyć się w dobry wentylator. W Polsce zadebiutował właśnie Cecotec EnergySilence 8050 Skyline Smart, który zasługuje na chwilę uwagi.
Wentylator na upały? Oto premierowy Cecotec EnergySilence 8050 Skyline Smart

Polska premiera Cecotec EnergySilence 8050 Skyline Smart

Jeśli nie mamy w domu klimatyzacji, musimy posiłkować się innymi rozwiązaniami, by przetrwać upalne letnie dni. Tutaj z pomocą przychodzą wentylatory. Jak wynika z analizy wykonanej przez firmę 4cv Mobile, polskiego dystrybutora hiszpańskiej marki Cecotec, na przestrzeni ostatniego roku dużo dyskutowaliśmy w sieci na temat wentylatorów – wśród polskich internautów pojawiło się 51 tys. wzmianek związanych z tym sprzętem, mających zasięg 52 mln wyświetleń. Blisko 87 proc. wypowiedzi należało do mężczyzn, a jedynie 13 proc. do kobiet. Największy zasięg wypowiedzi o wentylatorach odnotowano w lipcu 2023 r. – 10 mln. Co ciekawe najczęściej na ten temat rozmawiają w czwartki. Często w dyskusjach pojawiały się hasła „przenośny”, „temperatura”, „chłodzenie”, „pomieszczenie”, a także „cena” oraz „promocja”.

Debiutujący na polskim rynku Cecotec EnergySilence 8050 Skyline Smart to elegancki, pionowy wentylator, który nie zajmie dużo miejsca w domu i nie będzie wyróżniał się tak jak typowe sprzęty tego typu. Wentylator cechuje się oscylacją 70°, co umożliwia nawiew większego obszaru pomieszczenia. Mamy też funkcję, która wspiera utrzymanie stałej temperatury w pokoju i odpowiednią cyrkulację powietrza. Moc urządzenia to 45 W. Wentylator wyposażony jest również w 12-godzinny timer, dzięki czemu możemy ustawić mu czas pracy, po której sam się wyłączy.

Sterowanie Cecotec EnergySilence 8050 Skyline Smart przebiega przy pomocy umieszczonego na górze panelu dotykowego LED oraz bezprzewodowego pilota – nie trzeba będzie wstawać z miejsca, by zmienić tryb jego działania. Warto również wspomnieć, że wentylator Cecotec wyposażono w trzy tryby pracy, regulację prędkości nawiewu, a jego działanie nie zakłóci nam snu czy oglądania filmów, bo jest również bardzo cichy.

Producent nie zapomniał o dodaniu wygodnego uchwytu do przenoszenia. Całe urządzenie waży około 2,5 kg, a jego rozmiar wynosi 84 x 24 cm. Można go więc łatwo transportować z jednego pomieszczenia do drugiego, nie powinno być też problemu z jego umiejscowieniem nawet wtedy, gdy nie mamy za dużo miejsca.

Cecotec EnergySilence 8050 Skyline Smart dostępny jest w kolorze czarnym, a jego cena wynosi 280 zł.