Weź udział w plebiscycie “Soczewki Focusa 2013”!

Weź udział w konkursie SOCZEWKI FOCUSA i zagłosuj na najciekawsze pomysły polskich wynalazców i naukowców, których innowacyjne pomysły mogą zapewnić rozwój firm, zwiększyć komfort w każdym domu i podnieść standard życia każdego człowieka. Swój głos można oddać do 17 lutego 2014!

Motywem przewodnim tegorocznej edycji plebiscytu SOCZEWKI FOCUSA są innowacje w najszybciej rozwijających się dziedzinach życia współczesnego człowieka. Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród nominowanych przez redakcję naukowców i wynalazców w drodze głosowania, które odbywa się na stronie: http://soczewki.focus.pl/glosowanie/.

Redakcja magazynu Focus nominuje młodych naukowców, wynalazców za ich innowacyjne osiągnięcia, których dokonali w mijającym 2013 roku. Uczestnicy plebiscytu od 20 grudnia br. do 17 lutego 2014 r. na stronie soczewki.focus.pl mogą oddawać głosy na swoich faworytów w trzech kategoriach tematycznych: 

  • INNOWACJE MEDYCZNE – obiecujące metody leczenia i zapobiegania chorobom
  • INNOWACJE TECHNICZNE – urządzenia, wynalazki, które wyręczą człowieka ułatwiając mu życie
  • INNOWACJE INFORMATYCZNE – ciekawe programy i aplikacje pomysłowo wyręczające człowieka

Lista zgłoszonych osób i projektów została podzielona na 3 kategorie – innowacje medyczne, informatyczne i techniczne i znajduje się na stronie: http://soczewki.focus.pl/glosowanie/. Każda osoba może głosować na jeden projekt w każdej kategorii.

Zostań laureatem plebiscytu!

W tym roku po raz pierwszy w historii plebiscytu ogłoszono KATEGORIĘ OTWARTĄ, specjalną dedykowaną firmie 3M. Motywem przewodnim kategorii otwartej będzie “Pierwiastek 3M”. 

Do 17 lutego można zgłaszać swoje propozycje zawierające pierwiastek 3m, czyli pasję, inspirację i współpracę, której owocem są innowacyjne pomysły i idee. 

Najlepsze pomysły zostaną nagrodzone dwiema nagrodami pieniężnymi o wartościach 3 tys. i 2 tys. zł netto. 

Więcej informacji o plebiscycie znajduje się na stronie: http://soczewki.focus.pl/kategoria-otwarta/.