Wiosenna Mistrzowska Oferta Plusa dla całej rodziny. Trzy abonamenty w cenie jednego

Wszyscy lubimy promocje, zwłaszcza takie, w ramach których możemy dostać więcej za mniej. Taka właśnie jest nowa Mistrzowska Oferta od sieci Plus – operator tym razem daje nam trzy abonamenty w cenie jednego, a do tego spory pakiet danych do współdzielenia.
Wiosenna Mistrzowska Oferta Plusa dla całej rodziny. Trzy abonamenty w cenie jednego

Plus wychodzi naprzeciw rodzinom i rozszerza Mistrzowską Ofertę o wariant z trzema abonamentami w cenie jednego

Wiosna za oknami rozszalała się na całego – to idealny moment na wiosenne porządki, remonty czy wycieczki, zwłaszcza że zanim się obejrzymy, a będzie majówka, a potem wakacje. Innymi słowy, wraz z poprawą pogody czeka nas też więcej wydatków. Plus nie chce obciążać dodatkowo naszych portfeli, dlatego wystartował z nową ofertą, rozszerzając dotychczasową opcję obejmującą dwa abonamenty w cenie jednego.

Teraz operator oferuje Mistrzowską Ofertę 3 w 1 – jak sama nazwa wskazuje, dostajemy tutaj trzy numery, a miesięczny koszt takiej opcji wynosi 99 złotych na 24 miesiące. To doskonała okazja, by zapewnić kolejnemu członkowi rodziny nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Takie właśnie udogodnienia dostępne będą na każdym z numerów. Dodatkowo będziemy mieli aż 750 GB danych do wspólnego wykorzystania na wszystkich trzech numerach. Promocja obowiązuje od 9 kwietnia i skierowana jest do nowych klientów, osób przechodzących do Plusa oraz dotychczasowych użytkowników oferty Plus na Kartę czy Mix.

Start nowej promocji wcale nie oznacza, że Mistrzowska oferta 2 w 1 przestaje obowiązywać. Wręcz przeciwnie, operator jeszcze ją ulepszył, bo wysłużył promocyjny okres do 24 miesięcy. W kwestii wyboru nic się nie zmieniło, nadal mamy dostępne dwie opcje:

  • 69 zł miesięcznie za nielimitowane SMS-y, MMS-y i rozmowy oraz 240 GB do wspólnego wykorzystania. Oferta ta jest dostępna dla wszystkich nowych klientów Plusa, osób przechodzących do Plusa z innych sieci oraz dotychczasowych użytkowników oferty Plusa na kartę czy MIX.
  • 59 zł miesięcznie – oprócz nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów mamy 100 GB do wspólnego wykorzystania. Jest to jednak opcja, z której skorzystać mogą klienci Plusa, jednocześnie decydujący się na zakup lub przedłużenie innego abonamentu głosowego o wartości minimum 39 zł/miesięcznie lub usługi Internetu (mobilnego/światłowodowego) o wartości min. 19 zł/mies. Klienci posiadający Polsat Box także mogą skorzystać z tej oferty, o ile równocześnie zakupią lub przedłużą usługę Polsat Box o wartości min. 20 zł/mies.

Ulubione filmy i seriale w jednym pakiecie — All In Streaming

Obecnie na rynku mamy naprawdę sporo serwisów streamingowych, a zakup każdego z osobna sprawia, że płacimy naprawdę wysokie rachunki. Od dawna mówiło się więc, że przydałaby się usługa łącząca popularne platformy w ramach jednego abonamentu. All in Streaming od Plusa nie jest może aż tak rozbudowany, ale już teraz łączy 3 streamingi – HBO Max, Disney+ oraz dedykowany pakiet Polsat Box Go Plus, a to wszystko za 49,99 zł miesięcznie. To bardzo opłacalna opcja, bo miesięczny dostęp do serwisu Disneya kosztuje obecnie 37,99 zł, natomiast za HBO Max trzeba zapłacić 29,99 zł/mies. W tej opcji nie dość, że jest dużo taniej, to jeszcze mamy dodatkowy pakiet z Polsat Box Go Plus.

Jest to usługa skierowana do abonentów z umową na 24 miesiące, a w celu zachęcenia ich do spróbowania, Plus oferuje 6 miesięcy dostępu w prezencie dla osób posiadających abonament głosowy o wartości od 69 zł miesięcznie (z umową na dwa lata) lub 3 miesiące za darmo przy umowach na niższe kwoty.