Wolnostojąca zmywarka Whirlpool w świetnej cenie. Idealna na poświąteczne zmywanie naczyń

Nadchodzące święta to czas, który chcielibyśmy spędzić z rodziną, czemu raczej nie sprzyja konieczność zmywania sterty naczyń po uroczystym obiedzie. Do tego celu idealnie sprawdzi się zmywarka, taka jak model Whirlpool W7F HP43 X, dostępny teraz w naprawdę atrakcyjnej cenie.
Wolnostojąca zmywarka Whirlpool w świetnej cenie. Idealna na poświąteczne zmywanie naczyń

Whirlpool W7F HP43 X to zmywarka wolnostojąca z automatycznie otwieranymi drzwiami

Ten model należy do tych pojemniejszych, bo ma 60 cm szerokości wysokość 85 cm. Producent daje nam też opcję zdjęcia z niej blatu, co obniży wysokość do 82 cm, jednak w dalszym ciągu to całkiem spory sprzęt. Mamy tutaj komorę Maxi Space, która pomieści zarówno talerze deserowe, jak i obiadowe jednocześnie, bo można ustawić te o średnicy do 19 cm w górnym koszu, a te mierzące do 32 cm w dolnym. Do dyspozycji mamy też specjalną mobilną szufladę do zmywania sztućców i drobnych akcesoriów kuchennych, która przynajmniej moim zdaniem jest dużo wygodniejsza od najczęściej spotykanego koszyczka, w dodatku nie zajmuje miejsca w dolnej szufladzie.

Dzięki zastosowanym ulepszeniom, nie musimy się nawet zastanawiać, który program będzie odpowiedni do danego typu załadunku. Wystarczy wybrać jeden z programów (z wyjątkiem: Eco, Zmywania Wstępnego oraz Automatycznego czyszczenia), a czujniki zmywarki wykryją poziom zabrudzenia naczyń, aby odpowiednio dostosować temperaturę, czas i moc zmywania. Cykle wspierane przez technologię 6. Zmysł pozwalają na uzyskanie idealnie czystych i wysuszonych naczyń bez wysiłku i wcześniejszego namaczania, a oszczędność wody i energii utrzymuje się na poziomie aż 40%.

Świetną sprawą jest również specjalny program suszenia NaturalDry. Wykorzystuje on powietrze spoza zmywarki do dosuszania świeżo umytych naczyń, no po zakończonym cyklu drzwiczki są automatycznie otwierane. Producent zadbał jednak, by obywało się to w sposób bezpieczny, więc otwierają się one dopiero wtedy, gdy temperatura w środku spadnie do 40°C. 

Do dyspozycji mamy 10 standardowych programów,  funkcję Half Load, gdy nasz sprzęt nie jest całkowicie załadowany, a chcemy umyć zgromadzone tam naczynia. Skorzystać można też z opóźnienia startu, programu Silent, emitującego niski poziom hałasu czy programu Antybakteryjnego, do dezynfekowania naczyń. Za cichą pracę i mniejsze zużycie energii odpowiada innowacyjny silnik inwertowy objęty 10-letnią gwarancją po rejestracji urządzenia.

Zmywarka Whirlpool W7F HP43 X dostępna jest teraz w sklepie RTV Euro AGD w mocno obniżonej cenie – 2199 złotych. Przy okazji można się też załapać na dodatkowe benefity, bo sklep nadal oferuje promocję, w ramach której drugi tańszy produkt otrzymamy z 33-procentową zniżką, a w opcji ratalnej 20 x 0% zapłaci za nas pierwszą ratę. Whirlpool też ma swoją własną promocję, bo po zakupie zmywarki i zarejestrowaniu zakupu, można otrzymać zapas kapsułek Fairy, które zdecydowanie się przydadzą.