Dzięki nim odkrywamy niezwykłe miejsca w Polsce. Wybieramy najlepszych blogerów!

Przez ostatnie tygodnie oglądaliśmy niezwykłe miejsca w Polsce oczami 16 podróżników, wybranych przez jury Turystycznych Mistrzostw Blogerów. Teraz nadszedł czas na głosowanie! Wybierajcie swoich ulubieńców! Także od was zależy, kto zostanie laureatem!
Dzięki nim odkrywamy niezwykłe miejsca w Polsce. Wybieramy najlepszych blogerów!

Już dziś możemy oddawać głosy na swoich ulubionych wędrowców, którzy w najciekawszy sposób opisywali polskie województwa. 16 wybranych osób (czasem par) ruszyło na rodzime szlaki, by odkrywać przed nami piękno kraju. Powstały niezwykłe opowieści, filmy i sesje zdjęciowe. Teraz możemy wybrać te, które najbardziej przypadły nam do gustu. Jak to zrobić?

Głosujemy za pomocą aplikacji na stronie: www.mistrzostwablogerow.polska.travel

Można wybrać ulubieńca kilka razy, ale w odstępie co najmniej 48 godzin. Oddanie głosu aktywuje link, który zostanie automatycznie wysłany na adres e-mail głosującego. Dopiero aktywacja linku jest właściwym oddaniem głosu. 

Kochasz Polskę? Lubisz czytać o podróżach i oglądać filmy blogerów? Wybieraj laureatów! Wystarczy wejść na stronę mistrzostw i nacisnąć przycisk „Zagłosuj” na profilu wybranego podróżnika! Obejrzyjcie dokładnie ich relacje! Wszystkie są fantastyczne i aż ciężko wybrać jedną…


Przeczytaj także: Mazowieckie manowce – Asia i Krzysiek, autorzy idziemydalej.pl zabierają nas w podróż po Mazowszu


Przeczytaj także: Dinozaury pod Opolem – Maciek i Natalia od pięciu lat zwiedzają i opisują Polskę i Europę, głównie chodząc po górach


 

Więcej:blogerzy