Wygraj wyjazd na finał Ligi Mistrzów z Plusem i Oppo

Plus i Oppo łączą siły w ramach konkursu, w którym do wygrania jest świetna nagroda główna – wyjazd na finał Ligi Mistrzów w Londynie, gdzie przeżyjecie niezapomniane sportowe emocje. Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup mistrzowskiego smartfonu marki Oppo i odrobina kreatywności.
Wygraj wyjazd na finał Ligi Mistrzów z Plusem i Oppo

Plus i Oppo startują z konkursem, w którym zgarnąć można naprawdę mistrzowskie nagrody

W ostatnim czasie Plus rozpieszcza fanów sportu. Tym razem, wspólnie z Oppo, zorganizował konkurs, w którym do wygrania jest wyjazd na najważniejsze klubowe wydarzenie w europejskiej piłce nożnej – finał Ligi Mistrzów w Londynie. Na tę wycieczkę wybierze się pięciu szczęśliwców, którzy otrzymają pakiet wyjazdowy, składający się z biletu na mecz finałowy UEFA Champions League, biletów lotniczych z Warszawy do Londynu i z Londynu do Warszawy, zakwaterowania ze śniadaniem w luksusowym czterogwiazdkowym hotelu oraz transferu na mecz. Wszystko więc będzie zapewnione.

Zasady konkursu są natomiast bardzo proste, bo przede wszystkim należy kupić w salonie Plusa lub na www.plus.pl jeden z produktów objętych promocją – Oppo Reno10 Pro 5G, Oppo Reno10 5G, Oppo A98 5G lub Oppo A79 5G. W kolejnym kroku trzeba aktywować smartfon oraz wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy, do którego musimy dołączyć wymagane w regulaminie dokumenty.

Na końcu musimy jeszcze wykazać się kreatywnością i wczuć się w mistrzowską atmosferę rozgrywek. Innymi słowy, trzeba odpowiedzieć na pytanie konkursowe „Jaki jest Twój okrzyk radości, gdy Twoja drużyna strzeli gola?”. Czas na wykonanie wszystkich tych kroków mamy do 14 maja bieżącego roku, a szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie www.plus.pl/liga.

Choć do Londynu poleci tylko 5 zwycięzców, to pozostali też mogą liczyć na nagrody. Plus i Oppo przygotowali nagrody dodatkowe – 50 sztuk słuchawek Oppo Enco Buds2 Pro lub 30 voucherów o wartości 200 złotych do sklepu www.r-gol.com. Natomiast ci, którzy zostaną w domu, będą mogli cieszyć się z oglądania rozgrywek na małym ekranie w Polsat Box Go w pakiecie Polsat Box Go Sport.