007 zgłoś się!

Szpiegowanie to jedna z najstarszych i intrygujących profesji świata, żaden rząd i większa korporacja nie jest w stanie się bez nich obejść. Nikt przecież nie zrezygnuje z pokusy dostępu do planów obronnych NATO, najnowszych badań naukowych czy zakulisowych planów polityków. Nie musimy być gorsi od tajnych komórek w wielkich organizacjach, my też możemy skorzystać z dobrodziejstw techniki, wiedzieć i widzieć więcej niż nas podejrzewają. Obecną edycję poświęcamy akcesoriom szpiegowskim, do kupienia na eBay.pl.

Mini słuchawki na akcję i egzamin

Podobne słuchawki są używane przez agentów, którzy muszą wmieszać się w tłum. Są to najmniejsze odbiorniki, praktycznie niewidoczne dla przechodniów. Używają ich nie tylko ochroniarze VIPów i agenci ale także politycy i wykładowcy, którzy potrzebują pomocy suflera. Nieocenione na egzaminach.

For your eyes only

Minikamera USB z wbudowaną pamięcią 2GB. Wielkością odpowiada rozmiarowi paczki gum do żucia. Jest tam też często ukrywana. Można też wpiąć ją do kieszeni z przodu. Na eBay znajdziemy też tradycyjne kamery przypominające guzik od marynarki, mini kamerki wielkości naparstka i inne. Kto wie, może nagrania z twojej kamery trafią do głównego wydania Wiadomości?

Tarcza do podsłuchiwania

Wystarczy umieścić tarczę na statywie, wycelować w miejsce które chcemy podsłuchać i gotowe. Do zestawu dołączona jest słuchawka z długim przewodem. Dzieci dowiadują się co dostaną na gwiazdkę, tata zna plany zarządu, a mama wie o co pokłócili się sąsiedzi. Podstawowy zestaw z zasięgiem ponad 10 metrów  kosztuje około 90 złotych z kosztami transportu.

Związek bez tajemnic

Zobacz co robi twój partner jak ciebie nie ma w domu. Na eBay.pl można kupić specjalny program do śledzenia aktywności na twoim komputerze. Jest niewidoczny dla innych, przechwytuje wszystkie hasła i kombinacje klawiszy, nawet do wpisania hasła w Windows XP i Windows 2000, hasłach na czaty i pocztę elektroniczną. Śledzi też co dana osoba robiła w Internecie i jakie strony odwiedzała. Tajemnice w związku to przeszłość. To wszystko za 4,5 złotego.

To tylko próbka. Po wpisaniu spy na eBay.pl znajdziemy prawie 7000 artykułów szpiegowskich z Europy. Radzimy włączyć w menu po lewej stronie lokalizacja: cały świat, dodana zostanie Ameryka – lider branży szpiegowskiej.