40 dowodów na to, że to zwierzęta mają najlepsze poczucie humoru

Udało ci się przyłapać zwierzęta w komicznej sytuacji? Właśnie rozpoczęła się tegoroczna edycja konkursu Comedy Wildlife Photography Awards. Zobacz zdjęcia finalistów zeszłorocznej edycji, które przymrużeniem oka pokazują piękno dzikiej przyrody.

Zobacz najzabawniejsze zdjęcia zwierząt minionego roku >>>

Wcale się z nich nie śmiejemy. To one śmieją się z nas! Idea konkursu Comedy Wildlife Photography Awards jest prosta – dzielić się z innymi zdjęciami żyjących na wolności zwierząt, by pokazać ile w tym radości – dla nas i dla nich. Pomysłodawca konkursu, Paul Joynson-Hicks, podkreśla, że celem konkursu jest zwrócenie uwagi na problem wymierania gatunków.

Prace finalistów Comedy Wildlife Photography Awards to unikatowe ujęcia, o których zadecydowały ułamki sekund. Mamy tu zdziwione żaby, tańczące listy, zacięte wiewiórki, a nawet skrzydlate niedźwiedzie. Te najzabawniejsze i najbardziej niewiarygodne kadry zdarzają się całkiem przypadkiem. Wymagają od fotografującego cierpliwości, czujności i… szczęścia.

W tegorocznej edycji Comedy Wildlife Photography Awards 2018 zgłoszenia można nadsyłać w 6 kategoriach. Zdobywca głównej nagrody – Fotograf Roku Comedy Wildlife – weźmie udział w tygodniowym safari Alex Walker’s Serian na terenie Kenii i Tanzanii oraz zdobędzie produkty od Think Tank. Więcej na: www.comedywildlifephoto.com

Warto sprawdzić

Wczytuję wpisy...