ANGIELSKI Z BEATĄ PAWLIKOWSKĄ! Naucz się języka angielskiego nową metodą na iPhonie i iPadzie

Bestsellerowy, nowatorski kurs nauki języka angielskiego Beaty Pawlikowskiej pojawił się w wersji na iPhona i iPada. Kurs przygotowany został przez Wydawnictwo G+J w oparciu o książkę z serii „Blondynka na językach” (G+J Książki) autorstwa znanej podróżniczki.

“Blondynka na językach: angielski-brytyjski” to kurs języka angielskiego oparty na autorskiej metodzie uczenia, stworzonej i realizowanej na co dzień przez słynną podróżniczkę i dziennikarkę. Metoda daleka jest od wkuwania słówek czy zapamiętywania nudnych reguł i wyjątków. – Pewnego dnia zorientowałam się, że języka obcego można się uczyć instynktownie, najpierw zapamiętać dane wyrażenia i zdania poprzez systematyczne powtarzanie ich na głos, a potem zgodnie z zasadą logiki budować z nich własne przykłady  – wyjaśnia Beata Pawlikowska.

Aplikacja pozwala na naukę w trybie audiobooka, która przyda się osobom chcącym nauczyć się obcego języka, a spędzają dużo czasu w korkach lub podróżują samochodem. Wystarczy wybrać lekcję i za native speakerem powtarzać na głos zwroty. Nauczenie się na pamięć przykładowych konstrukcji pozwoli na budowanie nowych zdań i wyrażeń. Tryb interaktywny pozwala dodatkowo na nagrywanie własnych wypowiedzi, odsłuchiwanie ich i porównywanie z lektorem, ocenianie i śledzenie postępów w nauce, a także tworzenie list ulubionych zwrotów. Aplikacji można też używać jako słownika i rozmówek dodając wybrane zwroty do zakładki ulubione.

– Aplikacja jest uniwersalna, po zakupie można używać jej zarówno na iPhonie jak i iPadzie. Pełna wersja „Blondynki na językach” stanowi kompletny kurs i jest do pobrania na full.iblondynka.pl. Zapraszamy również do przetestowania wersji darmowej, zawierającej kilka przykładowych lekcji. Można ją pobrać ze strony free.iblondynka.pl. W opracowaniu mamy też kolejne wersje językowe – mówi Artur Winiarski, p.o. Dyrektora Multimediów w Wydawnictwie G+J. 

Z aplikacji może korzystać jedna osoba i więcej – aplikacja zapamiętuje bowiem kilku użytkowników i ich postępy, przypomina, że nadszedł czas na powtórkę (po uprzednim określeniu częstotliwości odbywania lekcji) oraz zachęca do rywalizacji wykorzystując rankingi. 

– Aplikacja w pełni wykorzystuje możliwości systemu iOS , który dostępny jest w iPhonie i iPadzie, prezentując kurs, znany do tej pory z wersji książkowej, w zupełnie nowy, interaktywny sposób. Podczas nauki użytkownik może min.: nagrywać i odsłuchiwać własne wypowiedzi porównując je z lektorem, oceniać się, śledzić postępy w nauce czy tworzyć listy ulubionych zwrotów. A to wszystko w urządzeniu, z którego można korzystać z każdego miejsca i w każdej chwili – mówi Łukasz Kawęcki z firmy Optizen Labs, odpowiedzialnej za przygotowanie aplikacji.

Regularna cena pełnej wersji to: 5,99 Euro. Do 31 marca 2012 będzie obowiązywała promocyjna cena 2,99 Euro.

Premierze towarzyszy promocja w tytułach Wydawnictwa G+J oraz w internecie (focus.pl. gala.pl, kobieta.pl, glamour.pl, nationalgeographic.pl, stylio.pl). Kreacją i planowaniem mediów zajął się Dział Marketingu G+J Polska.  

Strona promocyjna  aplikacji: www.iblondynka.pl

Facebook – www.facebook.pl/nauka.jezykow

Youtube: https://www.youtube.com/user/blondynkanajezykach

Więcej:cywilizacje