Czysto i pachnąco: Ariel + Touch of Lenor to połączenie dwóch światów

Czyste pranie to pachnące pranie. Nowa linia produktów Ariel + Touch of Lenor sprawia, że wybór między usuwaniem uporczywych plam i ochroną tkanin nie jest już konieczny. Wystarczy jeden produkt, by uzyskać głębokie czyszczenie i długotrwały zapach.
fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Marka Ariel zawsze na pierwszym miejscu stawia satysfakcję konsumentów, oferując produkty, które najlepiej spełniają ich oczekiwania. Nie przestaje przy tym się rozwijać i ciągle wprowadza innowacje, które mają realny wpływ na nasze pranie. Nie inaczej jest tym razem, gdy na polski rynek wchodzi nowa linia produktów Ariel + Touch of Lenor, która jest czymś więcej niż “kolejnym detergentem”.

Ariel połączył siły z marką Lenor i stworzył zupełnie nową linię produktów inspirowanych zapachem płynów do płukania tkanin. To innowacyjne detergenty, który nie dość, że bez problemu usuwają nawet najtrudniejsze plamy, to na dodatek nadają tkaninom wyjątkową świeżość. Produkty zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu doskonałego czyszczenia i długotrwałego zapachu.

Poznajcie bliżej nową linię produktów Ariel + Touch of Lenor.

Kapsułki czy płyn? Co wybierasz?

Nowe produkty Ariel + Touch of Lenor występują w dwóch wersjach zapachowych – Fresh Air  i Amethyst Flower. W obu przypadkach mamy do wyboru kapsułki i płyny do prania.

Kapsułki do prania mają szybko rozpuszczającą się powłokę, a dzięki zastosowaniu technologii Turbo Clean® możliwe jest  skuteczne usuwanie zabrudzeń także w niższych temperaturach i krótszych cyklach prania (30oC/45 min). Z kolei system Touch-Activated Freshness System® zapewnia odczuwalnie dłuższy zapach świeżości na ubraniach.

Również płyn do prania oparty jest o technologię Turbo Clean®, która umożliwia pranie w niższych temperaturach i krótszych cyklach (30oC/40 min), zapewniając usuwanie trudnych plam i nieprzyjemnych zapachów. Podobnie jak w przypadku kapsułek, tkaniny wyprane płynem Ariel + Touch of Lenor będą pachnieć świeżością przez długi czas.

Ariel + Touch of Lenor – jaki zapach wybierzesz?

Kapsułki do prania Ariel + Touch of Lenor Fresh Air mają dodatkową komorę z płynem do tkanin, który zapewnia długotrwałą świeżość nawet przez 2 tygodnie. Ich powłoka ulega całkowitemu rozpuszczeniu w kontakcie z wodą, uwalniając wyjątkową moc usuwania plam.

Ariel Touch of Lenor Fresh Air – kapsułki do prania

Produkty z linii Ariel + Touch of Lenor Fresh Air posiadają świeży i energetyczny zapach, który charakteryzuje się akordami morskimi oraz nutami niebiańskich cytrusów i czystej bryzy. Pozwala poczuć zapach ubrań suszonych na świeżym powietrzu.

Ariel Touch of Lenor Fresh Air – płyn do prania

Kompozycję zapachową produktów Ariel + Touch of Lenor Amethyst Flower tworzy tajemnicze połączenie orzeźwiającej bergamotki oraz eterycznego bukietu delikatnych frezji i świetlistego jaśminu. Intrygujący i wyjątkowy zapach, zupełnie jak prawdziwy ametyst.

Ariel Touch of Lenor Amethyst Flower – kapsułki do prania

Warto zaznaczyć, że produkty z linii Ariel + Touch of Lenor są rekomendowane przez producentów Whirpool, Electrolux, Candy i Beko.

Lokowanie produktu