Assassin’s Creed Brotherhood

Właściciele konsol domowych mogą ponownie przenieść się we wspaniały świat renesansowych Włoch, gdzie rozgrywa się akcja kolejnej części gry. Gra jest dostępna w sklepach w wersji na platformy PS3™ i Xbox 360™, natomiast wersja PC pojawi się na półkach sklepowych w pierwszym kwartale nowego roku.

Kontynuacja przygód walecznego Ezio w trybie wyjątkowej rozgrywki wieloosobowej. Wszystko w niezwykle szczegółowo oddanej scenerii renesansowego Rzymu.

Wrażenia z misji w Assassin’s Creed będą teraz silniejsze niż kiedykolwiek. Dobrze już znany bohater poprzedniej części powraca we wszechpotężnej walce przeciwko Zakonowi Templariuszy. Teraz już, jako legendarny Mistrz Asasynów Ezio udaje się w podróż do Rzymu, centrum władzy, chciwości i korupcji, żeby uderzyć w samo serca wroga.  Do pokonania skorumpowanych tyranów będzie potrzebował nie tylko siły, ale przede wszystkim sprzymierzeńców. Ezio będzie dowodził całą drużyną kompanów, których będzie musiał zjednoczyć po swojej stronie.  W pojedynkę nigdy nie pokona śmiertelnego wroga.

Nowością w grze jest tryb rozgrywki wieloosobowej, oferujący uczestnikom niespotykane dotąd możliwości. Gracze będą mogli pomagać sobie lub… samym Templariuszom. Ci którzy zdecydują się na walkę u boku wroga przeciwko asasynom będą mogli nauczyć się ich umiejętności używając firmy Abstergo oraz jej wynalazków. W grze dostępnych będzie wiele unikalnych postaci, z których każda będzie dysponować specjalną bronią oraz technikami walki. Wszystko to można wykorzystać przeciwko innymi użytkownikom na całym świecie w różnych modułach rozgrywki wieloosobowej.

W grze zastosowano najwyższej jakości rozwiązania graficzne, które pozwoliły na wyjątkowo szczegółowe oddanie architektury ówczesnego Rzymu. Przy projektowaniu miasta pomagali historycy i fotografowie, którzy zrobili kilka tysięcy zdjęć zabytków. Dzięki temu ponownie zagłębimy się w wyjątkowo realistyczny świat Assassin’s Creed Brotherhood.

Nie czekaj, łap za swoją broń i stań do walki z Zakonem Templariuszy!

Więcej informacji o Assassin’s Creed Brotherhood znajdziesz na: www.assassinscreed.com