Kupując tę zmywarkę Bosch, możecie zaoszczędzić podwójnie. To się naprawdę opłaca

Jesteśmy już przyzwyczajeni, że większość firm organizując akcje promocyjne, zwykle dopisuje „promocje nie łączą się ze sobą”, przez co możliwość oszczędności jest trochę ograniczona. W przypadku zmywarki Bosch, kupionej w RTV Euro AGD, takich problemów nie ma.
Kupując tę zmywarkę Bosch, możecie zaoszczędzić podwójnie. To się naprawdę opłaca

Zmywarka Bosch SMV4ECX08E w podwójnej promocji

Bosch zorganizował niedawno akcję promocyjną, w ramach której można otrzymać zwrot wydanych na zakup zmywarki środków. Okazuje się jednak, że zaoszczędzić można znacznie więcej, chociaż tylko przypadku konkretnego modelu – Bosch SMV4ECX08E. Zanim przejdziemy do szczegółów oferty, zerknijmy na to, co oferuje ten sprzęt.

Czytaj też: Bosch rozdaje pieniądze za zakup zmywarki. Można zgarnąć kilkaset złotych zwrotu

Tym, co od razu trzeba zaznaczyć, jest to model do zabudowy, więc nie każdemu będzie to odpowiadać. Jej wysokość wynosi 81,5 cm, szerokość 59,8 cm, a głębokość 55 cm. Jest to dość spora zmywarka, która idealnie sprawdzi się dla rodziny. Mamy tutaj trzy szuflady. Na samej górze znalazła się ta na sztućce, poniżej na kubki czy miski, a na samym dole mamy największy kosz, który pomieści talerze, garnki i inne duże naczynia. Środkowy kosz posiada dodatkową regulację wysokości, a także specjalne trzy dysze, dzięki którym kubki czy słoiki będą lepiej domyte.

Zmywarka oferuje nam sześć programów – Auto 45-65 °C, Cichy 50°C, Eco, Garnki, Godzinny, Ulubiony i bazowy z myciem wstępnym. Bosch SMV4ECX08E ma klasę energetyczną B, więc jest to całkiem energooszczędny sprzęt, który na 100 cykli zużywa jedynie 65 kWh. Działa z głośnością 42 dB, a na jeden cykl ECO zużywa 9 litrów wody. Przyjemnym dodatkiem jest automatyczne otwieranie drzwi na koniec pracy, dzięki czemu naczynia szybciej wyschną. Jest też specjalny sygnał dźwiękowy, informujący o zakończeniu cyklu.

Promocjami objęta została zmywarka z metalowym dnem, a więc produkcji niemieckiej. Dzięki akcji casback, możemy otrzymać z powrotem na konto 320 złotych. Jak jeszcze bardziej obniżyć koszty? Wystarczy wziąć zmywarkę na raty w sklepie RTV Euro AGD. Urządzenie kosztuje tam 2789 złotych i sklep umożliwia nam rozłożenie tej płatności na 20 rat 0%, przy czym jedna rata jest gratis, a to oznacza, że w kieszeni zostaje nam prawie 140 złotych.

Czytaj też: LG ma nową lodówkę w swojej ofercie. Jest elegancka, pojemna i niezwykle energooszczędna

Zaoszczędzone w ten sposób środki można przeznaczyć na wykupienie dostawy (podstawowa jest za darmo) z wniesieniem oraz montażem, co zwykle nie jest takie tanie. W tym wypadku przynajmniej nie odczujemy wydanych na ten cel pieniędzy. Można też przedłużyć gwarancję, by dłużej cieszyć się wsparciem serwisu zapewnianym przez producenta.