CRESYN i FiiO dla użytkowników Smartphonów

CRESYN właśnie zapowiedział rozszerzenie linii słuchawek serii communication dla telefonów.

Marka Cresyn to obecnie najtańsze markowe słuchawki, również te z pilotem do telefonów multimedialnych. Nie dość, że w atrakcyjnej cenie i wykonane na wysokim poziomie to oferujące często dużo lepszą jakość niż konkurencja przez co stosunek jakości do ceny idealnie trafia w portfele i gusta polskich konsumentów. 50-letnie doświadczenie firmy oraz wieloletnia współpraca z producentami smartphonów takich producentów jak: Apple, BlackBerry, Samsung, Motorola, Pantech, LG i innych, zaowocowała dobrymi wynikami.

W tej chwili dzięki marce FiiO oraz Cresyn możemy swobodnie korzystać ze słuchawek Cresyn wykorzystując pełnię możliwości jakie dają produkty z wbudowanym pilotem na kablu. Do tej pory nie udało się to żadnemu producentowi słuchawek i nie było to możliwe ani też oczywiste  gdyż każdy z producentów telefonów wykorzystuje swoje konfiguracje pinów na wyjściu słuchawkowym przez co często są problemy z dźwiękiem, który może być słabo słyszalny lub po prostu jest jego brak. W końcu problemy z kompatybilnością pilota i jego funkcji. Dzięki FiiO te problemy zostały wyeliminowane w 90% w większości smartphonów dostępnych na rynku.

CRESYN właśnie zapowiedział rozszerzenie linii słuchawek serii communication dla telefonów. Aktualnie pod marką Cresyn możemy zakupić słuchawki nauszne, zamknięte, świetnie wyciszające odgłosy z otoczenia – model C550s w cenie 129zl. Doskonały wybór na miasto dla tych, którzy oczekują dobrej jakości dźwięku i transmisji oraz wygody w noszeniu. C550s to chyba jedyne słuchawki, które składają się jednym ruchem ręki do niewielkiego rozmiaru przez co zabieranie ich w podróż to czyta przyjemność Do wyboru są też słuchawki dokanałowe –model C230s w cenie 60zl. Obydwa  modele w standardowych kolorach białym i czarnym.

Bardzo popularny model C260E uzupełni model z pilotem C262S. Natomiast model C330E uzupełni model C360s. Powinny trafić one do sprzedaży z końcem października. Słuchawki mają konstrukcję dokanałową i oferują wyjątkową jakość dźwięku biorąc pod uwagę cenę w okolicach 69zl. C260s oraz C360s to  słuchawki ze świetna izolacją zapewniające komfort rozmów oraz słuchanie muzyki w każdych warunkach otoczenia.

Pilot sterowania we wszystkich modelach Cresyna umożliwia odbieranie/kończenie rozmów oraz obsługę muzyki czyli odtwarzanie, przewijanie, przeskok pomiędzy utworami, pauzowanie. W niektórych modelach mamy również potencjometr głośności. W ostatnich modelach producent jednak zrezygnował z tej funkcji aby zapewnić jak najlepsza jakość dźwięku. Wszystkie powyższe funkcje działają z produktami marki Apple. W trosce jednak o użytkowników innych marek telefonów, do produktów Cresyna można dokupić adapter LU1 marki FiiO, który zapewni pełną funkcjonalność także u innych producentów Smartphonów takich jak: Nokia, HTC, MOTO, Samsung, LG, Sony Ericsson, Blackberry, Huawei.

Adapter FiiO LU1 w niektórych punktach i sieciach sprzedaży będzie dodawany gratis do słuchawek Cresyn Communication..