Czas sprawczych kobiet

Czujesz, że nadszedł dla Ciebie czas działania? Dowiedz się, jak wzmocnić i rozwinąć swoją siłę sprawczą – przydatną zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Stań się gotowa na to, by wziąć życie w swoje ręce i zrealizować marzenia o: własnym biznesie, większej niezależności, życiu z pasją i z pasji.

Już w sobotę, 7 czerwca, w Centrum Łowicka w Warszawie Akademia Kobiet Sukcesu zaprasza na niezwykle energetyczną konferencję: “Czas Sprawczych Kobiet – weź życie w swoje ręce i stań się gotowa na własny biznes”. Wśród gości konferencji – wiele niezwykłych, wyjątkowo sprawczych kobiet.

Wśród nich – założycielka błyskawicznie rozwijającej się sieci salonów Time For Wax – Izabela Makosz, dwie fotografki pełne pasji i niezwykłych pomysłów biznesowych, założycielki She Session Studio: Magdalena Iller i Olga Pulwarska, właścicielka Atena Research & Consulting, Businesswoman Roku 2013 w kat. Lider w badaniach marketingowych i doradztwie strategicznym Agnieszka Brytan–Jędrzejowska a także Absolwentki i Mentorki Szkoły Liderek i wielu innych ciekawych gości.

Podzielą się swoją historią, opowiedzą o tym, skąd czerpały odwagę i siłę do realizacji swoich ambitnych i niełatwych zamierzeń, udowodnią, że nawet najtrudniejsze można zrobić szybko, a dopiero niemożliwe wymaga trochę czasu…

Gwarantujemy, że otrzymasz mnóstwo uskrzydlającej inspiracji i poczujesz potężną moc do działania.  Nie może Cię tam zabraknąć! Zapisz się już teraz – liczba miejsc ograniczona!

Inwestycja: 50 zł

Szczegółowy program i zapisy na www.kobietyisukces.pl

Magazyn Coaching jest patronem medialnym wydarzenia.