Czy można unowocześnić długopis? Jak widać można!

Firma 3M Poland przygotowała nową ofertę przyborów do pisania z zakładkami indeksującymi Post-it®. Nowe produkty 2 w 1 przydatne będą w nauce i w pracy wszystkim osobom, które pisząc jednocześnie chcą zaznaczyć najważniejsze informacje.

W skład nowej oferty przyborów do pisania z zakładkami indeksującymi firmy 3M wchodzą:

Zakreślacze z zakładkami indeksującymi Post-it®, które dostępne są w trzech kolorach: żółtym, zielonym i różowym. Szerokość linii pisania wynosi 1-5 mm. Pióra kulkowe z zakładkami indeksującymi Post-it® w kolorach: czarnym, niebieskim i czerwonym. Długopisy żelowe z zakładkami indeksującymi Post-it®, dostępne w kolorach czarnym, niebieskim oraz czerwonym.Czarny foliopis do pisania na płytach CD z zakładkami indeksującymi Post-it®.

To co wyróżnia nową gamę produktów firmy 3M Poland na tle innych dostępnych na polskim rynku jest wbudowany pojemnik z 50 zakładkami Post-it Index, które mogą się okazać przydatne w wielu sytuacjach, nie tylko uczniom i studentom – mówi Alicja Radziejewska, Dział Produktów Biurowych 3M Poland. – Niewątpliwą zaletą tych przyborów do pisania jest ich ergonomiczny kształt. Szeroki, gumowy uchwyt, dostosowany odpowiednio do dłoni sprawia, że są one wygodne w użyciu.

Przybory do pisania 3M z zakładkami indeksującymi 2 w 1, które pozwalają oznaczyć strony w dokumentach i zaznaczyć fragment tekstu, to niezawodne rozwiązanie ułatwiające pracę w domu, szkole i biurze. Zakładki indeksujące można swobodnie przyklejać i odklejać nie niszcząc dokumentu. Można na nich również pisać, co pozwala równocześnie nanosić notatki przy zaznaczaniu tekstu.