Dni otwarte ze sztuką

Chcąc żyć pełnią życia staramy się dbać zarówno o nasze ciało, jaki i ducha, dostarczając obu tym wymiarom stałego „paliwa”, czyli dbając o zdrowie i urodę, ale też dostarczając sobie różnorodnej inspiracji intelektualnej.
Dni otwarte ze sztuką

Ta dewiza przyświeca założycielce warszawskiej kliniki Viva-Derm, doktor Barbarze Walkiewicz-Cyrańskiej. Estetka z zamiłowania, z wykształcenia dermatolożka. Nie powinno więc nikogo dziwić, że zdecydowała się na rozbudowę swojej kliniki, by móc wielowymiarowo  zaopiekować się swoimi pacjentami. Dlatego, oprócz konsultacji, zabiegów dermatologicznych i medycyny estetycznej, oferta została rozszerzona o ginekologię, ginekologię plastyczną, chirurgię plastyczną, chirurgię naczyniową, urologię oraz endokrynologię. Będą również realizowane zabiegi kliniczne. 
Holistyczne podejście do pacjenta to konieczność we współczesnej medycynie, dlatego też doktor Cyrańska zadbała o najwyższej klasy produkty okołozabiegowe, jak te konieczne w czasie rekonwalescencji. Klinika Viva-Derm nawiązała współpracę z partnerami. 

Przedstawiciele tychże, jak i pacjentki kliniki, stawili się licznie na dniach otwartych zorganizowanych przez klinikę z okazji rozpoczęcia działalności w nowej lokalizacji. 
 
Brytyjską firmę Sinclair Pharma reprezentowały Brand Manager Agata Maj i Aesthetic Account Specialist Sylwia Kulesza-Kowalska. Firma jest pionierem w dziedzinie terapii odmładzających i stymulujących wytwarzanie kolagenu. Specjalizuje się ona w produkcji i dystrybucji produktów przeznaczonych dla lekarzy medycyny estetycznej. Flagowy produkt Ellanse niedawno obchodził jubileusz:10 lat na rynku i ponad milion skutecznych zabiegów na całym świecie. Aktualnie Sinclair wprowadził na rynek nową linię luksusowych wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego o nazwie MAILI, która gwarantuje piękne naturalne rezultaty i jest dostępna tylko w wybranych – najbardziej prestiżowych klinikach w Polsce

Sinclair Pharma Agata Maj, Dr Walkiewicz – Cyrańska 

Przedstawiciele tychże, jak i pacjentki klinki, stawili się licznie na dniach otwartych zorganizowanych przez klinikę z okazji rozpoczęcia działalności w nowej lokalizacji. 

Firmę Mesoestetic reprezentowała Ewa Kozak, która w przystępny sposób przedstawiła procesy zachodzące w organizmie dzięki stosowaniu produktów w domowej pielęgnacji będących niezbędnym uzupełnieniem zabiegów gabinetowych. Flagowymi zabiegami firmy od lat są zabiegi depigmentujące Cosmelan i Dermamelan, ale także produkty do mezoterapii medycznej oraz najnowszy zabieg anti-aging, Age Element.

Ewa Kozak Mesoestetic, dr Walkiewicz – Cyrańska

Austriacką Croma Pharma, światowego lidera w produkcji kwasu hialuronowego z 45 letnim doświadczeniem, reprezentowały Katarzyna Potocka i Tatiana Kuligowska. Firma produkuje i dystrybuuje produkty dla lekarzy medycyny estetycznej, w tym doceniane przez profesjonalistów produkty na bazie HA – saypha® oraz właśnie wprowadzany na rynek biostymulator tkankowy juvenus. W portfolio firmy znajdują się też m. in. nici PDO Princess Threads, system Arthrex® oraz kosmetyki Farewell.

Markę Medilage reprezentowali Elżbieta Giżyńska i Sebastian Zaniewski. 
Misją marki jest wspieranie i dopełnianie zabiegów medycyny estetycznej, dzięki wykorzystywaniu opatentowanych specjalistycznych formuł zamkniętych w kapsułkach.
 
Aesthetic Concept, który jest kompleksowym dostawcą rozwiązań dla medycyny estetycznej, ufundował ekskluzywny zabieg liftingujący całą twarz z użyciem III Generacji nici Aptos z kwasem hialuronowym, a także profesjonalną indywidualnie dopasowaną terapię domową marki NOON Aesthetics™, z opatentowaną technologią Dermshield™. Firmę reprezentowała Renata Frączek.
Doktor Barbara Walkiewicz-Cyrańska jako wielbicielka piękna i sztuki zadbała też o ucztę dla duszy, by dopełnić założeń kompleksowego podejścia do pacjenta. W ramach kliniki stworzyła Galerię Viva-Derm, której drzwi otworzyła, podczas dni otwartych, wystawa Barbary Szubińskiej. W klinice odbywać się będą cykliczne spotkania ze sztuką. 

Zaproszeni goście, podczas dni otwartych, mogli się również rokoszować subtelnie kojącymi nutami w wykonaniu Agi Zarian oraz tenora, Mirosława Niewiadomskiego.

Mirosław Niewiadomski  W nowo otwartym miejscu zlokalizowana jest Akademia Off Label. Eksperci Off Label to wybrane grono doświadczonych lekarzy, cieszących się autorytetem w kraju i na świecie, którzy nie tylko śledzą najnowsze zdobycze medycyny lecz przy tym czuwają nad ich weryfikacją i wdrożeniem w praktykę. Off Label stawia sobie za cel renesans w estetyce lekarskiej: całościowe i wszechstronne podejście do potrzeb pacjenta oraz dostarczanie wiedzy o najwyższej jakości i użyteczności.

Więcej na https://www.viva-derm.pl