EA SPORTS Active – interaktywny fitness

EA SPORTS Active to nowa era interaktywnego fitness. Indywidualne programy, które przynoszą prawdziwe rezultaty.

 

GARŚĆ FAKTÓW

 

•    Krytycy są zgodni – EA SPORTS Active jest najwyżej ocenianym interaktywnym programem fitness na Wii*
•    Efektywność pracy z EA SPORTS Active  została potwierdzona badaniami American College for Sports Medicine (ACSM), największej na świecie organizacji zajmującej się medycyną sportową i wiodącym autorytetem w dziedzinie badań nad aktywnością fizyczną.
•    EA SPORTS Active 2 z systemem Total Body Tracking to połączenie innowacynego monitora pracy serca z systemem śledzenia ruchów ciała, oferujące dokładne i wymierne dane pomagające ustalić optymalny program ćwiczeń.

 

PRODUKTY

 

•    EA SPORTS Active 2
•    Europejska premiera: 19 listopada 2010
•    Dostępny na platformy: Kinect™ dla Xbox 360®  – system gier video i rozrywki Microsoft, PlayStation®3, Wii™, iPhone® i iPod touch®
•    Zestaw zawiera: monitor pracy serca (wszystkie platformy), bezprzewodowe pasy do śledzenia ruchów nóg i ramion (PS3) oraz elastyczną taśmę do ćwiczeń
•    EA SPORTS Active More Workouts
•    Dostępny w sprzedaży
•    Książeczka o poprawnym odżywianiu w zestawie
•    EA SPORTS Active
•    Dostępny w sprzedaży
•    Pas na udo oraz elastyczna taśma do ćwiczeń w zestawie

 

INFORMACJE OGÓLNE

 

EA SPORTS Active to innowacyjna linia interaktywnych programów treningowych, których intensywność można dostosować do własnych potrzeb. Programy powstały we współpracy z ekspertami w dziedzinie fitness. EA SPORTS Active pomaga poprawić siłę mięśni, wytrzymałość i elastyczność. Dobrze wpływa także na pracę serca, co pomoże realizować stawiane sobie cele rozbudowy poszczególnych partii mięśni, zwiększania obciążeń treningowych czy w zrzucaniu zbędnych kilogramów. EA SPORTS Active, zupełnie jak prywatny trener na siłowni, śledzi ruchy twojego ciała i wyświetla na ekranie wskazówki do wykonywanych ćwiczeń. Jasno i zwięźle tłumaczy technikę i dopinguje do dalszego wysiłku.

EA SPORTS Active 2, nad którym obecnie pracujemy, to nowy zestaw programów treningowych. Premierę planujemy na tegoroczną jesień. Nowością będzie dołączony do programu systemTotal Body Tracking łączący funkcje monitora pracy serca i urządzenia śledzącego ruchy ciała. Pomoże on gromadzić dane potrzebne do optymalizacji obciążeń treningowych i jeszcze szybszej realizacji stawianych sobie celów. Odczyty urządzeń będą na bieżąco prezentowane na ekranie. Nowy system śledzenia ruchów da ci pełną swobodę poruszania, czyniąc ćwiczenia w domu jeszcze bardziej atrakcyjnymi. Dodatkowo, użytkownicy dostaną możliwość dzielenia się swoimi wynikami ze społecznością gry na EA SPORTS Active 2 Online. EA SPORTS Active 2 sprawi, że codzienne ćwiczenia będą jeszcze łatwiejsze i jeszcze bardziej efektywne. Będziesz mógł zabrać go ze sobą gdziekolwiek się wybierzesz.

EA SPORTS Active BIERZE AKTYWNY UDZIAŁ W ŻYCIU SWOJEJ SPOŁECZNOŚCI ONLINE

Odwiedź nas na www.easportsactive.com, www.facebook.com/EASPORTSActive lub śledź twitter @EASActiveGirl
*Źródło: metacritic.com lipiec 2010

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY EA SPORTS ACTIVE 2

 

Interaktywny klub fitness, z którego skorzystasz gdziekolwiek jesteś. Najprawdziwsze rezultaty…

•    Wbudowany w pasku na przedramię monitor pracy serca stale wyświetla twój puls na ekranie. Pozwala to kontrolować intensywność ćwiczeń, śledzić w czasie i optymalizować wydajność programu, a w rezultacie, szybciej osiągać zakładane cele
•    Portal internetowy pozwala użytkownikom dzielić się danymi ze swoich treningów online. To adres, pod którym członkowie społeczności EA SPORTS Active znajdą odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące fitnessu.
•    Innowacyjne urządzenia do śledzenia ruchów ciała dają użytkownikom pełną swobodę ruchu, sprawiając,  że ćwiczenie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, a osiągane rezultaty jeszcze bardziej satysfakcjonujące.
Wybierz się w podróż po lepszą kondycję i zdrowie …
•    Wybieraj spośród ponad 70 typów ćwiczeń i rodzajów aktywności. Niektóre z nich nie były dotąd możliwe do wykonania, ale dzięki bezprzewodowemu systemowi Total Body Tracking to już przeszłość.
•    Program 9-tygodniowy to wskazówki dla dobrze zmotywowanych użytkowników, które pomogą im osiągnąć zakładane cele. Z czasem opublikujemy nowe mini-programy, które wniosą w ćwiczenia powiew świeżości i zainspirują do jeszcze większego wysiłku.

 

EA SPORTS ACTIVE HISTORIA SUKCESÓW TRENINGOWYCH

 

 

•    Elinor Schindel rozpoczęła trening z EA SPORTS Active, by zgubić 9 kg i włożyć nową sukienkę. Regularnie ćwicząc schudła 38 kg i dziś podkreśla, że to program EA SPORTS Active dał jej odwagę i zachęcił do pójścia o krok dalej niż zakładane cele w treningu.
•    Douglas Fortin, cierpiący od ponad 10 lat na stwardnienie rozsiane, korzysta z EA SPORTS Active, by utrzymać formę i aktywność swoich mięśni. W tej chwili trenuje z EA SPORTS Active  przygotowując się do dobroczynnego, 50km wyścigu rowerowego, na rzecz  społeczności chorych na stwardnienie rozsiane w Kanadzie.
•    Beth Lively nigdy nie musiała martwić się swoją wagą, aż do momentu, gdy urodziła dzieci. Po dwóch ciążach wybrała EA SPORTS Active, jako środek, do powrotu do dawnej figury i dobrej kondycji fizycznej. Dziś po  zrzuceniu 37 kg, jest wzorem do naśladowania dla swoich znajomych i rodziny.
•    Chris Deacon był na urlopie, gdy doszedł do wniosku, że waga  180kg ma niekorzystny wpływ na jego życie. Po rozważeniu kilku opcji ćwiczeń w domu, Chris wybrał EA SPORTS Active  i stracił na wadze 56 kg. Niedawno ukończył swój pierwszy bieg na 5 km.
•    Jodi Thomas odkryła EA SPORTS Active, gdy podczas srogich zim w Wisconsin, nie mogła znaleźć alternatywy dla ukochanej aktywności na wolnym powietrzu.  Jodi  doceniła wymagającą naturę programu i jest wdzięczna społeczności użytkowników za wsparcie i motywację, które były jej potrzebne, by trenować jeszcze intensywniej.

 

Anna Barańska polską twarzą EA Sports Active 2
Ćwicz z najlepszą polską siatkarką

 

EA Sports ma zaszczyt ogłosić, że Anna Barańska została polską twarzą Active 2, rewolucyjnego produktu fitness. – Active to nie tylko fajna zabawa, ale też sposób na dobrą kondycję. Cieszę się, że mogą być w gronie sportowców promujących produkt EA Sports na całym świecie – opowiada jedna z najlepszych siatkarek, od kilku miesięcy występująca pod nazwiskiem męża: Werblińska.

 

A grono sportowców promujących Active robi wrażenie. Globalną twarzą jest David Beckham, jeden z najbardziej rozpoznawanych na świecie piłkarzy. W Ameryce Północnej produkt EA Sports promuje znakomita tenisitka Venus Williams, a w Niemczech słynna przed laty łyżwiarka figurowa Katarina Witt.

O tym, że najlepiej z tej stawki z Active 2 radzi sobie Barańska, można przekonać się z grudniowego numeru magazynu „Shape”, w którym Anna prezentuje ćwiczenia ze specjalnie przygotowanego dla niej programu treningowego.

Active 2 to interaktywny program treningowy na konsole PlayStation3, Xbox 360 i Wii, powstały we współpracy z ekspertami w dziedzinie fitness. Dzięki systemowi Total Body Tracking, łączącemu funkcje monitora pracy serca i urządzenia śledzącego ruchy ciała, każdy ruch ćwiczącego jest kontrolowany i korygowany przez wirtualnego trenera. Do dyspozycji jest ponad 70 ćwiczeń i aktywności, takich jak boks czy koszykówka.

Anna Barańska (Werblińska) ma 26 lat. Jest wielokrotną medalistką mistrzostw świata juniorek i kadetek. W zeszłym roku została kapitanem Reprezentacji Polski, z którą zdobyła brąz mistrzostw Starego Kontynentu. Głosami kibiców zdobyła później tytuł miss turnieju. Na codzień gra w BKS Aluprof Bielsko-Biała, z którym w tym roku zdobyła tytuł mistrza Polski, a za grę w turnieju finałowym wyróżniono ją tytułem MVP (najbardziej wartościowej zawodniczki).

Więcej informacji o EA Sports Active 2 można znaleźć na oficjalnej stronie EA Polska oraz na http://www.easportsactive.com/

 

Informacje o firmie Electronic Arts

 

Electronic Arts jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS, EA GAMES oraz EA PLAY, tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL, NBA, FIGHT NIGHT, TENNIS. W ofercie EA GAMES znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED, BATTLEFIELD, MEDAL OF HONOR czy COMMAND & CONQUER a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE czy DEAD SPACE. EA PLAY tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS czy HARRY POTTER lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji o firmie i jej produktach znajdziecie na www.ea.pl.

Więcej:gadżety