„Fani czterech kółek” w Warszawie

Zapraszamy na spotkanie z Mikem Brewerem i Eddem Chiną, prowadzącymi program znany z anteny Discovery Channel. Wstęp wolny!

„Fani czterech kółek” cieszą się dużą popularnością wśród miłośników motoryzacji. Mike Brewer i Edd China w każdym odcinku biorą na warsztat klasyczne auta, by z wraków przemienić je w prawdziwe motoryzacyjne perełki. Mike przemierza Europę i Stany Zjednoczone w poszukiwaniu pięknych, ale zaniedbanych lub wyeksploatowanych aut, które można tanio kupić, a po gruntownej naprawie sprzedać z zyskiem. Edd odpowiada za kwestie techniczne i remont samochodów – to dzięki niemu znalezione skarby odzyskują swoją dawną świetność. Warto dodać, że Edd trafił nawet do „Księgi rekordów Guinnessa” za osiągnięcie największej prędkości przy użyciu… mebla. Skonstruowana przez niego sofa na kółkach rozpędziła się do 148 km/godz.!

W ramach promocji dziewiątej serii programu prowadzący program przyjeżdżają do Polski, by spotkać się z fanami. A jest ich niemało. Spośród 100 programów najchętniej obejrzanych na Discovery Channel w latach 2011–2012, aż 61 to odcinki „Fanów czterech kółek”. Odcinek cieszący się największą popularnością zebrał przed telewizorami aż 300 tysięcy widzów. 

Kiedy: 2 października 2012 r. o godz. 14.00

Gdzie: Fort Sokolnickiego, ul. Czarnieckiego 51, Warszawa (mapa, foursquare)

Więcej informacji: tutaj