FIFA12 – idealna gra dla małego fana piłki nożnej

Gra FIFA12 to pomysł na prezent dla młodego fana piłki nożnej. Pozwoli mu sprawdzić się w roli gwiazd drużyn piłkarskich z całego globu. Gra promuje zasady fair play i zdrowej, sportowej rywalizacji. Jest bezpieczna dla dzieci powyżej 3 roku życia.

W FIFA12 mecze przypominają prawdziwe spotkania relacjonowane w telewizji. Doskonała grafika w wysokiej rozdzielczości, żywo reagujący kibice  oraz dynamiczne kamery sprawiają, że każdy mecz jest wyjątkowy i niepowtarzalny. O właściwą oprawę widowiska dba duet najpopularniejszych komentatorów sportowych – Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz, a dodatkowo do wspólnej zabawy z FIFA12 zaprasza kapitan Reprezentacji Polski – Kuba Błaszczykowski! 

W grę FIFA12 na komputerze lub konsoli mogą grać jednocześnie dwie osoby – dzięki temu pogodzi ona rodzeństwo, które będzie chciało bawić się nią jednocześnie. To także dobry pomysł na zabawę dla ojca i syna. FIFA12 jest w całości przetłumaczona na język polski.

Również dla dużych chłopców

W każdym facecie drzemie dziecko, które kocha zabawę. Duzi chłopcy uwielbiają gadżety i męskie rozrywki. FIFA12 to więcej niż gra! To idealny pretekst do jesiennych spotkań w męskim gronie i klucz do świata sportowych emocji w jednym. Jesienią pozwól swojemu ukochanemu na odrobinę zabawy i spraw mu prezent, o którym marzy. Jego drugą miłością jest piłka nożna, więc idealnym prezentem dla niego będzie piłkarska gra sezonu – FIFA12.

Najnowsza edycja gry to spełnienie marzeń o wielkim futbolu, pełnym emocji i smaku zwycięstwa. Co tu dużo mówić – to po prostu męski gadżet sezonu jesień – zima 2011.

FIFA12 to gra, dzięki której Twój mężczyzna spełni swoje marzenie o byciu gwiazdą piłki nożnej. Rozegra mecze o najważniejsze trofea i wspólnie z kumplami odreaguje jesienną chandrę i służbowe stresy. Czekaja na niego prawdziwe emocje, dzięki którym przekona się, że wirtualna bramka cieszy tak samo, jak prawdziwa!

A gdy Twój facet będzie zdobywać bramki i przeżywać piłkarskie emocje, Ty będziesz mieć chwilę dla siebie i swoich przyjaciółek. 

FIFA12  – idealny prezent dla wszystkich fanów futbolu, wielkich emocji i dobrej zabawy!