Fligo.pl – nowa aplikacja mobilna dla turystów

Na polskim rynku aplikacji na iPhone, iPod i iPad pojawił się nowy produkt turystyczny – Fligo.pl. Aplikacja jest dostępna za darmo w App Store.

Od innych podobnych narzędzi polskojęzycznych odróżnia ją to, że użytkownik może tu zarezerwować lot bez konieczności przechodzenia do innej strony lub dzwonienia na infolinię. Twórcą aplikacji jest agencja Artweb-Media, wydawca serwisu Tanie-Loty.com.pl.

Fligo.pl jest w tej chwili dostępne dla użytkowników iPodów i w HD na iPada,  docelowo powstaną również wersje na urządzenia z Androidem oraz na Blackberry. Narzędzie to, działające w oparciu o unikatowy algorytm Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl, pozwala łatwo wyszukać, porównać i zarezerwować bilet lotniczy – wszystko w obrębie jednej aplikacji.

Aplikację można pobrać w App Store:

w wersji na iPhone i iPod – pod adresem: http://itunes.apple.com/us/app/fligo.pl/id460018040  w wersji Fligo.pl HD na iPad – pod adresem: http://itunes.apple.com/us/app/fligo.pl-hd/id464005381

lub za pośrednictwem strony mobilnej Fligo.pl pod adresem  http://www.Fligo.pl.

Fligo.pl ma prostą nawigację i oszczędny interfejs. Na dzień dzisiejszy to jedyna polska aplikacja turystyczna dostępna również w wersji HD. Autorzy aplikacji zapowiadają, że już wkrótce użytkownicy będą mieli możliwość wyszukiwania i rezerwowania za jej pośrednictwem również hoteli i wycieczek.