Focus na 4 kołach: Test Citroëna DS3

Już dziś możecie zobaczyć kolejny odcinek nowego cyklu motoryzacyjnego na kanale Focusa na YouTube!

W tym odcinku z cyklu “Focus na 4 kołach” Ewelina i Piotrek testują nowego Citroëna DS3. Badają osiągi, komfort i wyposażenie samochodu. 

Model DS3 nawiązuje do legendarnego DS. Zaprezentowany po raz pierwszy na Salonie we Frankfurcie, CITROËN DS3 inauguruje linię DS. Jest to linia dystynktywna, która proponując modele o silnym, indywidualnym charakterze, uzupełnia główną gamę marki. Linia jest symbolem kreatywności i technologii CITROËNA.

DS3 dysponuje sylwetką o zdecydowanym i urzekającym stylu, który może stać się unikatowy dzięki szerokiemu wachlarzowi proponowanych wariantów oraz dynamicznymi właściwościami jezdnymi. CITROËN DS3 emanuje nowoczesnością i z powodzeniem łączy niezawodność funkcjonowania i bezpieczeństwo jazdy z inteligentną koncepcją, stając się autem wszechstronnym i przyjemnym w użytkowaniu.

DS3 to klasyczyny, piecioosobowy hatchback z bagażnikiem o pojemności 285 litrów. W bocznej części przedniego zderzaka mogą znajdować się diody LED do jazdy dziennej. Dach jest stylistycznie i kolorystycznie odcięty od reszty nadwozia. Boczny, trójkątny słupek, przypomina płetwę rekina.

Samochód może być polakierowany na jeden z 11 kolorów, dodatkowo można wybrać jeden z 4 kolorów dachu i ozdobić go jednym z 4 motywów stylistycznych. Osobno można wybrać lakierowanie lusterek bocznych. Felgi aluminiowe mogą być wybrane spośród 12 modeli, które kolorystycznie dopasowane są do koloru nadwozia lub dachu.

We wnętrzu samochodu oferowane są różne warianty stylistyczne listwy, która pokrywa część deski rozdzielczej i może być polakierowana na jeden z 8 kolorów. Występuje także 7 odmian stylizacyjnych dźwigni zmiany biegów. Dywaniki wyróżnione są taką samą fakturą, co dach. Fotele mogą być pokryte jedną z 8 odmian tapicerek, w tym trzech skórzanych.

Więcej informacji o modelu można znaleźć na stronie: www.citroen-media.pl/specyfikacja/34

Zachęcamy do subskrybowania kanału, zamieszczania komentarzy pod filmami, a przede wszystkim do przesyłania propozycji aut, które chcielibyście zobaczyć w kolejnych odcinkach cyklu

Więcej:motoryzacja