Zimowe wyzwanie dwóch redakcji zbliża się wielkimi krokami. Poznaj naszą ekipę

Focus vs. National Geographic. Poznaj uczestników, którzy już za chwilę wyjadą do zaśnieżonej Austrii, aby każdego dnia odkrywać coś nowego.
Zimowe wyzwanie dwóch redakcji zbliża się wielkimi krokami. Poznaj naszą ekipę

To właśnie oni podnieśli rękawicę rzuconą przez zimę! Uczestnicy Austria Challenge:

Hanna Gadomska

redaktor online National Geographic Traveler. Można ją spotkać na szlaku (albo poza nim – tylko ciii). W górach najbardziej lubi wszystko – nawet herbatę z ogniska mieszaną patykiem. Stara się korzystać z okazji, zbierać nowe doświadczenia i – jak mówi – woli myśleć, że życie jest fascynującą przygodą! Dzięki swojej pracy poznaje fantastycznych ludzi, którzy zarażają pasją i to te spotkania są esencją jej pracy. Atrybuty? Plecak i tomik poezji. Na nartach dopiero raczkuje.

 

Daniel Grodziński

–  przedstawiciel National Geographic Traveler, fotograf.  Na nartach stanął, jak tylko nauczył się chodzić. Zwolennik dwóch desek, ale w przeróżnych konfiguracjach – zjazdowych, biegowych, skiturowych, freeridowych. Eksploruje Karkonosze, Tarty i Alpy, także poza wytyczonymi szlakami. Łączy narciarstwo z fotografowaniem – zawsze na trasie ma ze sobą lustrzankę, statyw, kilka obiektywów i drona. W lecie podróżuje, uczy się kolejnych języków, udziela się społecznie. Z zawodu adwokat – dzięki pracy może realizować wszystkie powyższe pasje.  

 

Łukasz Załuski

zastępca redaktora naczelnego Focusa. Obserwator nowych technologii i pasjonat europejskich stolic. Twierdzi, że nauka jazdy na snowboardzie pozwoliła mu w końcu przekonać się do zimy. W wolnych chwilach – kiedy nie pracuje przy kolejnych wydaniach magazynu – zdobywa nowe umiejętności gimnastyczne, biega po korcie tenisowym lub zarywa noce, kibicując przed telewizorem Agnieszce Radwańskiej.

 

Michał Janicki ­

zastępca dyrektora artystycznego Focusa, absolwent warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Z redakcją związany jest od 11 lat. Oprócz opieki nad szatą graficzną magazynu zajmuje się też projektami audiowizualnymi, które można zobaczyć między innymi na kanale YouTube “Janicki coś kręci”. Pasjonuje go sztuka i nauki przyrodnicze. Wolny czas chętnie więc spędza na podróżach. Lubi aktywnie wypoczywać. Latem jest zapalonym kolarzem. Zimą, gdy tylko ma okazję, korzysta ze śniegu i jeździ na nartach.

 

Marzena Nieszporek

– koordynatorka wyjazdu. Liczy na to, że pedagogiczne wykształcenie pomoże jej zapanować nad grupą tak nieokiełznanych osobowości. W weekendy zdobywa kolejne umiejętności przydatne w wymarzonej pracy grafika. Uwielbia długie piesze wędrówki, jazdę na rowerze po lasach i śpiewanie w samochodzie. W zimie najbardziej lubi ciepłą herbatę pod kocykiem, ale długie zjazdy na nartach czy wojna na śnieżki nie są jej straszne.

Plan wyprawy, atrakcje, wyzwania i wiele innych przygód, których redakcje póki co same nie mogą przewidzieć… to wszystko przed nami. My się nie możemy doczekać, a Was zapraszamy do śledzenia foto- i wideorelacji oraz artykułów z każdego dnia wyjazdu. To wszystko i wiele więcej już od 15 grudnia br.!