Focus.pl patronem gry Age of Crusaders

Zanim podbijesz obce terytoria, musisz zbudować klasztor. Nie zapomnij o kamieniołomach i chacie drwala, bez nich nie ruszysz ani o krok. Potem zacznij się zbroić i stań do walki.

Zapraszamy na aoc.focus.pl

„Age of Crusaders” – tak nazywa się najnowsza produkcja studia Pixelate Ventures, w którą zagrać można w internecie. Tym razem twórcy postanowili akcję przenieść do średniowiecza. Konkretnie w czasy krwawych wypraw krzyżowych.

„Kiedy ziemię spowił chaos, a świat ogarniały niekończące się wojny, do walki ruszyli »Krzyżowcy«, których celem była obrona miejsc świętych i nawracanie pogan. To na zawsze zmieniło układ sił politycznych i gospodarczych świata” – mówi Rafał Nowak, lider projektu „Age of Crusaders”.

Gra jest darmowa i przystosowana do wszystkich rodzajów przeglądarek. Gracze mają do wyboru wiele strategii rozgrywki. Można rozwijać i rozbudowywać miasto, licząc na pokojowe współistnienie z sąsiadami. Posiadający nieco bardziej imperialne zapędy mogą zbudować armię, zbroić ją i potem spróbować zapanować nad światem. Który sposób będzie tym zapewniającym zwycięstwo, zależy wyłącznie od inwencji gracza i jego umiejętności.

„»Age of Crusaders« jest jedną z najbardziej zaawansowanych polskich gier przeglądarkowych. W innowacyjny sposób łączy w sobie wiele znanych elementów z innych tego typu produkcji na świecie. Są tu motywy z gier społecznościowych, jak »FarmVille«, a także rozgrywki bitewne, w których jednocześnie współzawodniczy ze sobą bezpośrednio wielu użytkowników. Wykorzystujemy też rzadko spotykaną dotąd w tego typu grach rozgrywkę turową” – przybliża projekt Artur Winiarski, zastępca szefa działu Multimediów wydawnictwa G+J, którego częścią jest Pixelate Ventures. Dla naszych czytelników i czytelników „Focusa” mamy specjalne zaproszenie do epoki średniowiecza. Od października na łamach naszych magazynów prezentować będziemy specjalne zadania dla graczy. Każde premiowane będzie kolejnymi przywilejami pozwalającymi na rozwój miasta i państwa. Między innymi dzięki tym przywilejom będzie można zbudować prawdziwe imperium.

Wejdź na stronę aoc.focus.pl

Zapraszamy do konkursu. Znajdziesz go tutaj