Focus.pl w konkursie na najlepszą stronę

Portal Focus.pl startuje w konkursie na najlepsze strony w polskim internecie – Webstarfestival.

Strona Focus.pl przeszła zwycięsko etap preselekcji w konkursie Webstarfestival i będzie pretendować do nagród Webstar. Czy Focus.pl sięgnie po laury, zdecyduje w głosowaniu przyznająca je Akademia, ale także internauci, którzy będą głosować przez SMS.

Strona Focus.pl znajdzie się w panelu do głosowania. Swoje głosy będzie można oddawać na nią od 14 listopada do 5 grudnia. Najbardziej popularne wśród internautów strony otrzymają tytuł „Wybór Internautów”.

Uczestniczący w głosowaniu internauci, którzy wyślą konkursowy SMS będą mogli wygrać nagrody. Aby tak się stało, będą musieli trafnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które zostanie przesłane SMS-em po zakończeniu głosowania. Nagrody zostaną przyznane 55 osobom, które prześlą sms z prawidłową odpowiedzią jako pierwsze. Nagroda pierwszego stopnia dla najszybszej osoby to 5000 zł. Dla czterech kolejnych to voucher na pobyt w Hotelu Farmona Business & SPA w Krakowie. Dla pozostałych 50 najszybszych konkursowiczów nagrodą będą zestawy kosmetyków Farmona.

Każdy uczestnik głosowania może oddać jeden głos na dany projekt w danej kategorii w ciągu 24 godzin.

Aby zagłosować na Focus.pl należy wysłać sms o treści: WSF.W701 na numer 7101

Koszt jednego SMS-a konkursowego to 1,22 zł z VAT-em. h.k.