Freezl.pl – nowoczesny serwis pożyczkowy stworzony dla ludzi. Sprawdź, jak pożycza się pieniądze w XXI wieku!

Serwisów pożyczkowych online jest dzisiaj wiele. Rzeczywistość jednak pokazuje, że szumne określenie online nie zawsze oznacza to, co powinno. W przypadku Freezl.pl nie ma żadnych wątpliwości. My naprawdę jesteśmy w 100 procentach online i udzielamy pożyczki w 15 minut!
Freezl.pl – nowoczesny serwis pożyczkowy stworzony dla ludzi. Sprawdź, jak pożycza się pieniądze w XXI wieku!

U nas faktycznie wszystkie formalności związane z uzyskaniem potrzebnych środków można załatwić za pośrednictwem Internetu. Z tego właśnie powodu pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie nawet w 15 minut! A to dopiero początek tego, co mamy do zaoferowania. Jesteśmy bowiem pożyczkową platformą internetową, w której długoletnie doświadczenie łączy się z najnowocześniejszymi technologiami komunikacyjnymi. Dzięki temu możesz skontaktować się z nami w najbardziej wygodny dla siebie sposób.

Na Freezl.pl zalogujesz się przez Facebooka i nie tylko!

Od samego początku naszego funkcjonowania w przestrzeni internetowej stoimy z innowacją za pan brat. O czym świadczy fakt, że jesteśmy jedynym portalem pożyczkowym, na który można się zalogować przez Facebooka, a także Linkedin i Naszą Klasę. Wszystko to po to, aby ułatwić naszym klientom korzystanie z oferty Freezl.pl. Rejestracja do serwisu za pośrednictwem mediów społecznościowych upoważnia do składania wniosków o pożyczkę, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu, ponieważ jest prosta, szybka i wygodna.

Szeroki kanał komunikacji z klientami

To jednak niejedyny sposób na korzystanie z serwisu. Do systemu można zarejestrować się również w tradycyjny sposób, wypełniając przez internet formularz zgłoszeniowy. Poza tym oferujemy niezwykle szeroki kanał komunikacji za pośrednictwem:

 

  • wirtualnego asystenta (chatbot) dostępnego na stronie platformy po kliknięciu w ikonkę czatu, znajdującą się w prawym dolnym rogu strony;
  • komunikatora internetowego (Facebook Messenger), który również znajduje się na stronie serwisu;
  • rozmowy telefonicznej z konsultantem (wystarczy podać numer telefonu, a my oddzwonimy nawet w ciągu 30 sekund).

U nas dostaniesz nawet 5 000 zł!

To ile maksymalnie pożyczamy, świadczy o tym, że i w tym przypadku wybiegamy daleko przed szereg większości firm pożyczkowych, ponieważ u nas możesz dostać od 100 zł do nawet 5 000 zł pożyczki i to nawet w sytuacji, gdy jest to Twoja pierwsza pożyczka. Tym samym jako nieliczni na rynku nie stosujemy ograniczeń kwoty pierwszej pożyczki dla nowych klientów. No bo i z jakiej racji!

Długi okres spłaty pożyczki – 65 dni!

To jednak nie wszystko, ponieważ także jako nieliczni na rynku oferujemy szybkie pożyczki krótkoterminowe z niebagatelnie długim, maksymalnym okresem spłaty, który wynosi całe 65 dni. Aż tyle czasu mają nasi stali klienci na zwrot otrzymanej kwoty. Jest to naprawdę świetne rozwiązanie rozprężające domowy budżet w czasie spłacania zaciągniętej pożyczki, ponieważ można ją zwrócić, bazując na dochodach uzyskanych w ciągu nie jednego, ale całych dwóch miesięcy. A jeśli potrzebujesz pieniędzy dosłownie na chwilkę, umożliwiamy Ci ich zwrot nawet następnego dnia.

Formalności? Bez żartów! U nas ich nie zaświadczysz!

Kiedy my mówimy minimum formalności, to dokładnie to mamy na myśli! Nie zamierzamy marnować Twojego czasu. U nas wypełnisz wniosek, na podstawie którego otrzymasz pożyczkę i dokonasz przed tym weryfikacji swojego konta bankowego, na które przelejemy Ci pieniądze. Z Freezl.pl nie musisz obawiać się skomplikowanej procedury i ciągłego dosyłania zaświadczeń.

Zaufałeś nam? My również Tobie zaufamy i nie sprawdzimy BIK!

Hasło pożyczki bez BIK można często spotkać, jednak nie wszystkie firmy, które deklarują brak weryfikacji historii kredytowej klienta, dotrzymują słowa. My dotrzymujemy! Skoro zarejestrowałeś się na naszej platformie, to wiemy, że postanowiłeś nam zaufać. My również Tobie zaufamy i nie będziemy weryfikować Twojej przeszłości finansowej. Wystarczy, że wiemy, iż aktualnie stać Cię na spłatę pożyczonych od nas środków. To, co było kiedyś, nas już nie interesuje.

Doceniamy stałych klientów

Odwdzięczamy się solidnym i stałym klientom, organizując dla nich atrakcyjne promocje oraz indywidualne oferty. Do jednych z najbardziej opłacalnych i unikalnych należy co 5. pożyczka za darmo, gdzie dostać można maksymalną kwotę 5 000 zł. Jak ją można uzyskać?

Co 5 pożyczka za darmo!

Żeby móc się cieszyć co 5. pożyczką pozbawioną jakichkolwiek opłat i odsetek, wystarczy regularnie korzystać z naszej oferty, a pożyczone środki oddać co najmniej po 14 dniach od ich otrzymania. Promocja skierowana jest do stałych i rzetelnych klientów. To jednak nie wszystko, bo mogą oni liczyć na jeszcze więcej udogodnień!

Złożenie wniosku przez telefon lub SMS

Nasi stali klienci oraz Ci, którzy dokonali weryfikacji swojego konta bankowego, mogą aktualnie składać wnioski o pożyczkę również za pośrednictwem telefonu, a nawet zwykłego SMS-a. W ten sposób zyskują dodatkowe kanały komunikacji, które pozwalają na jeszcze szybszy i wygodniejszy dostęp do potrzebnych pieniędzy. Jeśli nie masz jeszcze takiego dostępu do naszej oferty, to wystarczy, że złożysz wniosek i zweryfikujesz swoje konto bankowe.

Program lojalnościowy i 40 zł zniżki

Dodatkowo za każdą udzieloną pożyczkę z Twojego polecenia otrzymasz 40 zł zniżki na swoją następną pożyczkę. Dlatego warto nas polecać swoim znajomy, bo można nieźle na tym zarobić!

Masz jakieś pytania? Odwiedź stronę Pożyczki online z Freezl.pl i przekonaj się na własne oczy, jak szybko i wygodnie można pożyczać pieniądze za pośrednictwem Internetu.