Gaming Mouse G300

Logitech Gaming Mouse G300 będzie dostępna na rynkach europejskich we wrześniu

Firma Logitech zaprezentowała najnowszą pozycję z linii produktów gamingowych G-series – Logitech® Gaming Mouse G300. Dzięki dziewięciu przyciskom funkcyjnym, wbudowanej pamięci oraz sensorowi optycznemu o rozdzielczości 2500 dpi, G300 to idealne rozwiązanie dla wymagających graczy.

Zaprojektowana z myślą o graczach korzystających z komputerów PC myszka wyposażona została w dziewięć przycisków funkcyjnych, które można dowolnie zaprogramować, dzięki czemu wszystkie najczęściej używane funkcje będą zawsze pod ręką.  Wbudowana pamięć pozwoli na utworzenie bezpośrednio w myszce trzech profili graczy, dzięki czemu urządzenie można przenosić
z komputera do komputera bez potrzeby rekonfigurowania ustawień. Dodatkowo do każdego z trzech profili można przypisać jeden z siedmiu kolorów podświetlenia. G300 została zaprojektowana, tak aby specjalnie wyprofilowany kształt zapewniał wygodę zarówno lewo- jaki i praworęcznym graczom.

– Logitech® Gaming Mouse G300 to idealne urządzanie dla graczy, którzy oczekują inteligentnych rozwiązań, które przekładają się na przewagę podczas gry– powiedział Chris Pate, senior manager of product marketing w dziele Gaming w Logitech – Czegokolwiek potrzebujesz: programowalnych klawiszy w grach MMO, większej precyzji podczas starć FPS czy wygody podczas wielogodzinnych wirtualnych rozgrywek – dostaniesz to wraz z G300 – dodał.

Sensor optyczny o rozdzielczości 2500 dpi gwarantuje dokładne śledzenie szybkich i wolnych ruchów myszką na wielu rodzajach powierzchni, co zapewnia graczom pełną kontrolę nad akcją. Szybka i łatwa instalacja pozwala każdemu zaprogramować Logitech® Gaming Mouse G300 wedle własnych potrzeb. To samo oprogramowanie współpracuje z innymi urządzeniami z linii G-series.